Wpis z mikrobloga

PREMIERA tuż za rogiem, więc rzucamy fanty dla atencji na #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wśród plusujących wylosujemy ZESTAW KOLEKCJONERSKI M.E.A.T..

W skład zestawu wchodzi:
- Gra M.E.A.T. w wersji pudełkowej z kodem STEAM ( ʖ̯)

- Książka M.E.A.T. Żywica Skał – Pamiętnik sir Culligana

- Paczka wlepek M.E.A.T.

- singiel M.E.A.T. od Łysego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Trzymając się wykopowej tradycji, za 2 najśmieszniejsze BOBRY w komentarzach wysyłamy kubki!

#rpg #crpg #meatrpg #pixelart #gamedev #indiegamedev #gry
meat_rpg - PREMIERA tuż za rogiem, więc rzucamy fanty dla atencji na #rozdajo ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1613113531Zq5sggO5Gi5a9coipzdAWb.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@meat_rpg:
Wracałam sobie kiedyś od weterynarza, zresztą w sumie nic nowego, bo średnio byłam tam trzy razy w tygodniu XD
Stoję sobie przemiło na przystanku. Spojrzenia ciekawskich osób już nie robią na mnie wrażenia, czasem nawet dałam komuś zajrzeć do środka transportera (bo palców wkładać nie dawałam). Czasem nic nie mówiłam i jak widziałam, że ktoś chce popatrzeć, to podnosiłam transporter, żeby się osoba schylać nie musiała. Taka byłam fajna. Fretki
ZkropkaoNa - @meatrpg:
Wracałam sobie kiedyś od weterynarza, zresztą w sumie nic now...

źródło: comment_1613135074WCuLEKKp61Duv2AB9VRxsf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@meat_rpg: Lat temu kilka jako anon klasowa #!$%@? i piwnica mocno widzialem w telewizji reklame o bobrze co zna tysiac bitow xD szybka namawianka rodzicow i jest zamieszkal u nas owy bóbr. Atencja ogromna szkolny przywodca i ciacho dla loszek. Kiedy szedlem z nim przez ulice czasem ktos wyblagal kilka chwil i freestajlował instrukcje obslugi zycia w mieście xD z biegiem czasu fejm na bobra ucichl a ja musialem wytrzymywac wszystkie
  • Odpowiedz