Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy przesadzam? Pomagałem ostatnio w firmie rodzinnej i było w cholerę roboty na zasadzie, że trzeba było nawet w weekend pracować. Z racji tego, że ojciec mi sporo pomaga na co dzień to z chęcią i ja mu pomogłem, do tej pomocy dołączyła też siostra. Po kilku tygodniach on mimo, że wcześniej się na to nie umawialiśmy to postanowił nam zapłacić. Zarobił, to chce się podzielić. Problem teraz w tym, że ja zapierdzielałem jak głupi do 22. czasem, a moja siostra pomagała połowę tego i często spała do 10. i wychodziła też wcześniej z pracy. Sęk, że dostaliśmy teraz po tyle samo pieniędzy w nagrodę i teraz się czuję mega wykorzystany i już bym wolał tej kasy nie dostawać. Powiedziałem to Ojcu i koniec końców zostawiłem mu te pieniądze w emocjach.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60268acb7d1b49000a92c24a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 21
  • Odpowiedz
Czy op byłby zazdrosny, gdyby rodzice dali jego siostrze kasę na wesele czy wsparli zakup mieszkania? A czy gdyby jemu dali tyle samo, to byłby zły, bo on im pomagał bardziej/był lepszym dzieckiem? Nie rozumiem do końca pretensji.


@camelinthejungle: Widocznie byłby, ten wpis przecież nie wziął się znikąd. @MirabelleCooper zauważyła tutaj istotnie - syn może nie patrzeć się całkowicie obiektywnie.
Nie wiemy też jak ma wyglądać przyszłość - czy np. firma
  • Odpowiedz