Wpis z mikrobloga

Mmmm wysokie obcasy. Wyciągnąłem najlepsze komentarze:

W końcu żyjeszmasz prawo do własnego szczęścia skoro jesteś z tym szczęśliwaWażne jest tego co ty chcesz Widocznie nie do końca jesteś z nim szczęśliwa ,jest wiele ludzi takich....Wierz mi ,ze to jest normalne

Jak się dobrze czujesz , to nie ma problemu i nie szukaj go .

Dla Mnie bardzo normalne ,bo w życiu nie warto być Świętą Tereską, myślisz ,że Ciebie nie dotyczą zdrady ,kłamstwa ze strony Męża ,myślisz ,jaki Mąż jest wspaniały , a potem gdzieś ,kiedyś o poranku dostajesz obuchem w łeb ,Wszyscy wiedzieli tylko nie Ty ,tak ,że nie warto.Czasami trzeba odstąpić od reguły.

No bez powodu by nie zdradziła

Można kochać osobę z która się sypią ale można też kogoś kochać a sypiać z kimś innym.


Swoją drogą kojarzycie może aby wychodziły co chwila podobne teksty ze zdradzającym mężem? Nie wiem o co chodzi, ale właśnie więcej widuję ciągle tego typu tekścików jak to żona zdradza i czuje się wspaniale i to jeszcze wychodzi ze stronek typu: polki.pl, teraz wysokieobcasy.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #zdrada
Cyprok - Mmmm wysokie obcasy. Wyciągnąłem najlepsze komentarze:

 W końcu żyjeszmasz...

źródło: comment_1613164123GrGQIi2MGCBPlpl8Iuy0Ml.jpg

Pobierz
  • 18
@Cyprok: w obu przypadkach (obojętne czy chodzi o męża czy żonę), jeśli ktoś źle czuje się w związku lub/i jest nieszczęśliwy to najlepiej taki związek zakończyć - nie żyjemy w średniowieczu (choć niektórzy bardzo by chcieli, z racji tego że nie potrafią odnaleźć się w wolności i cieszyć się nią)
@youngpablo Jak najbardziej, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien tego krytykować. Tylko Szanowna Pani pomyliła kolejność - najpierw zrywasz znajomość z niechcianym partnerem, a potem łapiesz się innej gałęzi. Tymczasem takie artykuły dają przyzwolenie na trzymanie się dwóch gałązek jednocześnie, bez wiedzy jednej z nich. To oszustwo i powinno być potępiane jako niezdrowa relacja albo, nawet mocniej, jako przemoc wobec partnera.

Niestety, produkowanie takich historyjek dla usprawiedliwienia antyspołecznych zachowań, nie wpływa pozytywnie
@maze Możesz dbać o siebie, a kobieta i tak po wieloletnim związku choćby z ciekawości może zdradzić. Możesz być interesujący dla kobiety a ona i tak by sprawdzić jak to jest z innym dopuści się zdrady.
@DonTadeo: Jasne, tego nie wykluczam, ale jesli mialbym sie o to martwic to jaki jest tego sens. Prawdopodbienstwo jest jednak nizsze, to oczywiste.