Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj #!$%@?ło, to ja nawet nie.
Zamówiłem sobie ostatnio odkurzacz, niestety nie było dostępnego paczkomatu inpost lecz Smartbox - niedorozwinięty (jak się okazało) bliźniak Inpostowego Paczkomatu. Szło to 4 dni, ale w końcu doszło. Dziś dostaje SMS z kodem.
Idę na pocztę, stoi Smartbox. Wbijam pin, nr telefonu. I otwiera się taka mała skrzyneczka, myślę, co do cholery, patrzę a w środku... Awizo. Sobota, poczta zamknięta.
Kyrie #!$%@? elejson. Poczta Polska to stan umysłu.

#inpost #pocztapolska #kurierzy #kurier #przesylki
l.....e - Co się dzisiaj #!$%@?ło, to ja nawet nie.
Zamówiłem sobie ostatnio odkurzac...

źródło: comment_1613246977V7XTKhenKe2vurKjBwTz3U.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@arturs: też zwróciłęm uwagę, burżuazja, płyta meblowa z okleiną, zawiasy meblowe, etc. W Inposcię masz blachę a zawias to otwór i przewleczony przez niego drut. Widać która firma liczy a która robi aby się znajomi dorobili....
  • Odpowiedz
@siadaj_Kulson: to jeszcze nic. Ja ostatnio dostałem awizo - normalnie do skrzynki na listy - na monitoringu oczywiście widze że ci*l listonosz nawet nie zadzwonił tylko odrazu wypisał kwit i wrzucił w skrzynkę. Na awizo masz zapis że nie możesz przesyłki odebrac tego samego dnia tylko dopiero nastepnego (jasna sprawa jesli listonosz jest na rejonie i ma paczke przy sobie to jej nie odbierzesz). poczekałem do nastepnego dnia - ide z
  • Odpowiedz
@lubiemeble: Ja już dwukrotnie aktywowałem na poczcie usługę "Awizo SMS i mailem" żeby odbierać przesyłki po drodze z pracy, a nie znajdować w skrzynce gdy już jestem w domu. Nie działa, ani razu nie dostałem.
  • Odpowiedz
@lunga:
jak ci nie szkoda czasu to możesz podejść do urzędu i zagadać
mi babka mówiła że to dlatego że mają system #!$%@?
w skrócie: jak wprowadzą do systemu twoje imie i nazwisko i adres to system sam wysyla sms.
ale jezeli list jest trochę inaczej zaadresowany np z drugim imieniem, albo np mieszkasz przy ulicy z patronem i czasami przychodzą listy z tylko nazwiskiem a czasami z pelnym imieniem i
  • Odpowiedz