Wpis z mikrobloga

@DunningKruger to taka gra słowna z tym cherry pickingiem ( ͡º ͜ʖ͡º). Tutaj w odróżnieniu do tradycyjnego cherry pickingu jest widoczna cała lodówka z magnesami (lodówka to taka metafora wszystkich faktów dot. danego zagadnienia), a Ty z tej całej lodówki wybrałeś te dwa, które pasują do Twojej tezy. Poza tym pomyśl, że te magnesy zostały kupione na wolnym rynku i sam akt zakupy takiego Mao na lodówkę
  • Odpowiedz
Poza tym pomyśl, że te magnesy zostały kupione na wolnym rynku i sam akt zakupy takiego Mao na lodówkę jest spełnieniem jego najgorszych komunistycznych snów xD


@JaTuTylkoOgladamObrazki: Zatrzymaj się bo to już nie salto a wirowanie xD

Zresztą nawet na lewicy poważne traktowanie Biedronia jest kwestią dyskusyjną.


@TenTypZez: A tu to osobna kwestia. Ale zgnić można.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: O ile ten Che to lekka przesada, to Mao jest spoko magnes - sam mam podaj dwie części listów Xi do członków partii - ot pamiątka z czasów jak się wybierałem do Azji.
  • Odpowiedz
@DunningKruger Taka jest prawda xD zdjęcie chłopa produkowane na jakieś lodówki. Wiruje to Mao w grobie przez to xD. A tak na marginesie mam w domu na półce sporo książek i jak sobie pomyślę, że ktoś mnie uważa za katolika bo mam biblię albo fana gospodarki centralnie sterowanej, bo mam książki Marxa, przez to że ktoś jest tak przewrażliwony na pewne kwestie tak jak Ty, to aż mnie skręca.
  • Odpowiedz