Wpis z mikrobloga

Odnosnie filmu z "grubą" uważam że takie odzywanie sie do obcego człowieka to #!$%@?, mało tego nawet do kolegi czy koleżanki dalej jest nie fajne. Kiedyś wydawało mi się że takie małe złośliwości są w porządku, ale nie są psują tylko relacje między ludźmi i nic więcej. Fajnie jest jak ty komuś dokuczasz dopóki ktoś nie zacznie dokuczac tobie w taki sposób że ci będzie przykro.
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 190
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@rastafaraj93: hmm w sumie to o tym myślałem. Jeżeli nazywając ją grubą ona się obraża to dlaczego jest gruba? Ja mam lekki bebech i jak ktoś do mnie mówi gruby to mnie to zbytnio nie rusza a jakbym się tym przejmował to próbował bym to zmienić. Dziwna sprawa i ciężko mi zrozumieć jej reakcję.
  • Odpowiedz
@zigamsedodoopy: co ty wogole bredzisz pokaż mi jedną osobe która chce być otyła. Do tego są choroby powodujace otyłość naprzykład tarczyca. Już pomijam fakt że można tak nazwać szczupłą osobe ktorej bedzie po prostu przykro z tego powodu.
  • Odpowiedz
@zigamsedodoopy: analogicznie: gdyby powiedział do niej piękna, a ona byłaby piękna, to czy też by się obraziła?
gruba locha, zamiast się cieszyć że ją ktoś podrywa, to pokazała "klasę", popełniając tyle czynów zabronionych, na groźbach karalnych kończąc, ale i tak znajdą się tacy, którzy będą bronić bo kobieta, ojoj
żeby nie było, też mam bęben jak murzyński tamburyn i leje na to jak ktoś mówi do mnie grubasie, pozdro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@rastafaraj93: no to w takim razie dla takiej osoby ważniejsze jest jedzenie niż dobry wygląd. Wiem coś o tym bo też żrem sporo xd i to nie jest tak że chcę być gruby tylko jest to czynnik uboczny zaspokojenia łakomstwa. A to z chorobami to jakiś promil grubasów (a nawet jeżeli to nie jest tak że tłuszcz się bierze z nikąd).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@rastafaraj93: albo inaczej. Jeżeli piję alkohol i potem na rano mam kaca to znaczy że nie mam wyboru bo przecież kac jest nierozłącznym efektem picia? Nie to oznacza że w moim systemie wartości przełożyłem stan upojenia ponad efekty uboczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rastafaraj93: nie no ja nikogo nie nazywam w żaden sposób raczej uciekam się do neutralnych zwrotów. Tylko mnie dziwi reakcja tej kobiety moim zdaniem przesadziła i tyle. A czy jestem jebnięty to może i tak.
  • Odpowiedz
@rastafaraj93: Jestem w szoku, że tak wiele osób tego nie widzi. Teraz taka moda na "dystans", który się kończy w sytuacji, w której to ta pozornie zdystansowana osoba ma się nim wykazać. To jest po prostu usprawiedliwianie obrażania innych osób, tyle.
  • Odpowiedz
analogicznie: gdyby powiedział do niej piękna, a ona byłaby piękna, to czy też by się obraziła?


@mit-nick: Co to w ogóle za analogia jest #!$%@? XD

Ej, wiecie że gdy ktoś nam mówi komplementy to jesteśmy z reguły zadowoleni, a gdy ktoś nas obraża, wytykając nam fizyczne niedoskonałości, to jest nam przykro/jesteśmy źli? Niesamowite!

Czy gdybym Cię po tej durnej analogii nazwał debilem, to uznasz to za obrazę i poczujesz potrzebę
  • Odpowiedz
tylko relacje między ludźmi i nic więcej. Fajnie jest jak ty komuś dokuczasz dopóki ktoś nie zacznie dokuczac tobie w taki sposób że ci będzie przykro.


@rastafaraj93: ale obejrzałeś całość gdzie ona najpierw wyzywa tych gości od #!$%@?ów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? typowe zero-jedynkowe myślenie wykopków. Kobieta była w #!$%@? niemiła, biło od niej toksycznością i była cockblockiem, więc się nie dziwie, że typowi troszkę puściły nerwy i się tak odezwał, ale to że normalnie, jak ktoś jest gruby, to nie znaczy, żeby od razu się tak do niego odzywać, zwłaszcza, jak tej osoby prawie nie znamy. @rastafaraj93: @Hissis: @zigamsedodoopy: @mit-nick: @Nowelizacja: @venividi:
  • Odpowiedz