Wpis z mikrobloga

Odnosnie filmu z "grubą" uważam że takie odzywanie sie do obcego człowieka to #!$%@?, mało tego nawet do kolegi czy koleżanki dalej jest nie fajne. Kiedyś wydawało mi się że takie małe złośliwości są w porządku, ale nie są psują tylko relacje między ludźmi i nic więcej. Fajnie jest jak ty komuś dokuczasz dopóki ktoś nie zacznie dokuczac tobie w taki sposób że ci będzie przykro.
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 190
co ty wogole bredzisz pokaż mi jedną osobe która chce być otyła. Do tego są choroby powodujace otyłość naprzykład tarczyca.


@rastafaraj93: Ale wiesz że jak się ma chorą tarczycę, to się bierze leki i jest git? Tłusta dupa nie bierze się z kosmosu tylko z nadwyżek kalorycznych. To nie są czary, tylko czysta fizyka. Każdy grubas się tłumaczy chorobami a tak naprawde problemem jest obżarstwo
@rastafaraj93: Cała akcja rozbija się o to, że nazwał ją GRUBĄ, gdzie tu w ogóle nie o to chodzi jak dla mnie. xD Chodzi o to, że normalna dziewczyna powiedziałaby nawet pie^dol się ch^ju elo wychodzimy, a ona się okazała po prostu patusiarską cockblockerką xD
nawet jeśli to fakty, to nie biegasz po świecie i nie mówisz do ludzi - "Hej, ty tam biedak, brzydal, ślepy, łysol" pomimo że biedak może zmienić pracę i wziąć kredyt, brzydal zrobić operacje, ślepy #!$%@? wie, łysol przeszczep włosów. Tak samo jak gruby schudnąć.


@Colos: Bycie biednym to czasem zrządzenie losu a nie wybór. Bycie ślepym tak samo. Jak łysego nazwiesz łysym to się nie obrazi, bo przecież jest łysy.
@rastafaraj93 co ty #!$%@?, laska wykazała się brakiem jakiegokolwiek dystansu do siebie, i ma potężnego kija w dupie.
Też mam bebzon wołają na mnie czasem gruby, i #!$%@? mam od razu z łapami wyskakiwać na kogoś? Ba nawet sam się śmieje z swojego bebzuna przy ludziach
Laska spiela się tak naprawdę o nic i wielki halas zrobiła, #!$%@? burza w szklance wody
@rastafaraj93 nie wiem czy oglądałeś wczoraj latająca po wypoku wersję extended i tam widać jak świniak zachowuje się bardzo niekulturalnie w stosunku do pozostałych, cockblokuje koleżankę, zabrania jej zostać i inne tego typu zachowanie. Nic dziwnego że na koniec przy tzw. Rozchodniaczku poszło słowo gruba. Jest zwykłą #!$%@? co wszystkich #!$%@?.
imo tak właśnie jest. Takie pstryczki niszczą ludzi. Oni dobrze sobie zdają z tego sprawę. Wyzywając kogoś od grubasów nie zmotywujesz tej osoby do diety i ćwiczeń.


@Katsukyun: A po co ja mam motywować taką osobę do ćwiczeń? XD Jak chce, żeby ludzie nie mówili do takiej osoby że jest gruba to ona powinna schudnąć.
Grubi zajmują więcej miejsca w komunikacji miejskiej i niemożebnie jebią kiedy temperatura przekracza 30 stopni w