Wpis z mikrobloga

Skąd kukoldztwo w narodzie? Ano nadal przekazywane jest w genach przez boomerskich pierdzieli, którzy swoje maniery cwiczyli na kobietach 40-50 lat temu.

Menel Major, pomijając zniszczenie używkami i zwykły brak wykształcenia pięknie to pokazuje. Mając synów przekazałby im manierę kundla, który łasi się w związku a kobieta to świętość.
Gośc ma zamiar oświadczyć się prostytutce w akompaniamencie boomerskich mądrości jak to kobiecie trzeba kupować, kobiecie trzeba dawać, kobietę trzeba nosić na rękach, przepraszać za jej występki, zapomnieć jej przeszłość.
Książkowy przykład boomera, dziada który uczy młodego jak się szmacić i podkładać pod kobietę.

Pozniej słyszę o gościach z mojego otoczenia, których kobieta zdradziła bo 'miałą chwile słabości' a mentalny frajer najpierw poudaje twardego, z zasadami a pozniej rozkłada się przed laską i prosi o wybaczenie i powrót do normalnej relacji sprzed czasu popuszczenia szpary przez jego partnerkę. Dziś mija 3 rocznica ich wspólnego dzieciątka ()

Skąd to wiem? Szara myszka zdradzała ze mną swojego pierwszego prawdziwego faceta, ukrywając że są w związku i mówiąc mi ze 'mają przerwę'. Jak się okazało kukold wiedział, że jego kobita z kims się spotyka na popust szpary i grzecznie czekał na swoją kolej. Po 1,5 roku Olunia wróciła do kuka a ten z otwartymi rączkami przyjął ją i założyli prawdziwą polską rodzinę. Ważne że są szczęśliwi.

Oczywiście ten sam śmieć przekaże synkowi rady ojca jak ma znosić deptanie i szmacenie przez kobietę i jak ma znosić jej zdrady.

Miłego dnia Mirki

#zwiazki #p0lka #suchodolski #kononowicz #logikarozowychpaskow trochę #tinder #blackpill #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1613634618v5tKUptXegAc3N0gGztR6e.jpg
  • 29
@vauecki: Takie sytuacje bardzo dużo uczą, że na prawdę nie ma sensu ufać kobiecie. Kiedyś właśnie byłem taki, że chciałem "nieba" przychylić tym laskom, a to zawsze kończyło się tak samo - wykorzystywanie i dążenie do zniszczenia związku bo gardzi Tobą jako słabym. To trzeba zrozumieć ! W moim przypadku to były brutalne przebudzenia po chorych związkach.