Wpis z mikrobloga

Trzeba sobie coś jasno powiedzieć, tak aby nie było wątpliwości - jeśli mając prawie 30lvl nie jesteś conajmniej żonaty to już nie ma dla Ciebie ratunku - dokładnie tak jak w moim przypadku. Dla różowych jesteś nikim, motywacji do życia coraz mniej z każdym dniem, rozpoczynający się dopiero biznes, bo od długiego czasu o nim marzyłeś, ma problem z wystartowaniem


Dla różowych takich np 24lvl wizja 29,5 lvl to już chyba za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°). W ogóle na #tinder prawie nie mam par, bo chętne patusiarki się nie liczą, idą w lewo za każdym razem. Najgorsza jest ta myśl że wracasz do domu a tam nikt na Ciebie nie czeka, że robisz całe życie do granicy wytrzymałości a i tak do niczego to nie prowadzi, i tak zdechniesz a owoce twojej pracy zostaną zaprzepaszczone. Całe #!$%@? życie zero rozrywki bo "w naszej rodzinie pracujemy a nie bawimy się", poprzeczka coraz wyżej, starzy na każdym kroku wymagający perfekcji, nawet teraz gdy nic nie robię bo w moim przypadku, jak nie masz bdo to nic nie możesz robić, #!$%@?ą mi do telefonu że jestem głupi, najgorszy, nieudacznik, ludzie się z Ciebie śmieją, itp.

Ale nie potrzebuję pomocy psychologa bo ten dział medycyny/czegokolwiek w naszym kraju to kpina. Na koniec, no dobra - weź się w garść i będzie dobrze - łatwo powiedzieć, wiele razy brałem się w garść bo miałem wizję przyszłości, teraz już tą swoją przyszłość widzę coraz gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #oswiadczenie #depresja #ciezkierozkminy
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smutny_login: sądzę, że powinieneś poszukać psychologa (najlepiej prywatnie), żeby sobie poradzić z tym jak Cię skrzywili rodzice. Bo wszystko to co napisałeś wyżej, wynika chyba z presji jaką na Ciebie wywierali przez całe życie. Gdybyś miał "normalnych", nie napisałbyś tego wszystkiego, bo to bzdury.
@QBA__: takie memesy są już nieaktualne, tyle jest już samotnych facetów po 30-stce zdesperowanych na związek, że kobieta w tym wieku dalej ma tony atencji, może już chadów tyle nie ma, ale normików chcących poważnego związku można liczyć w setkach na każdą lochę
@QBA__: okej podsumujmy op-a. 30lvl, weterynarz, brak gabinetu wystarczajaco dlugo dzialajacego na rynku zeby miec perspektywe na przyszlosc. Slowem: odpad. Weterynaria, kompletnie nie przyszlosciowy interes, w wiekszyzch miastach jest po kilkanascie gabinetow, te co maja renome maja juz zabukowanych klientow.
Kolejna sprawa faceci w PL w wieku 30 to juz odpady, wlasciwie w wieku 25 juz do malo czego sie nadaja. Jedyna ipcja to swietne geny, ale tu jest prawdopodobienstwo ze
@smutny_login: I co Wam daję takie #!$%@? ? Ile można się srać nad sobą ? Chcesz kobiety to musisz jakąś wartość sobą przedstawiać, jeśli nie chcesz to nie i tyle. Wszelki rozwój to tylko dla siebie ! Najważniejsze to też mieć podejście typu "wywalone" bo będąc napiętym na coś to tylko efekt odwrotny i frustracja + laski Cię od razu wyczują, uciekną szybciej niż myślisz.