Wpis z mikrobloga

@adk08: Zara i Givenchy petarda, ale Tauer mnie zawiódł - jest #1 jako unisex na parfumo i spodziewałam się, że powali mnie. Chociaż lepiej pachnie, gdy trochę się rozwinie na skórze
@adk08: Ja zazwyczaj musk lubiłam w perfumach, ale to najwyraźniej kwestia ilości. Straszne to było, ale też już dłuższy czas rozglądałam się za tym zapachem - teraz już wiem, żeby nie ruszać piżma. Nigdy.

Nie wiesz może, jak ta Zara NPH V wypada względem Baccarat Rouge 540? Faktycznie taka podobna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EpicOfWar: ja też więcej sie po Tauerze spodziewałem i ostatecznie bez żalu puściłem dalej.
Co do piżma, to skomplikowany składnik, trzeba lat by perfumiarz mógł wydać coś co jakoś pachnie i można to podać klientowi, więc i my, odbiorcy też potrzebujemy lat i wielu perfum z nim by piżmo docenić.
Mam Baccarata i Zare, ogólnie zapach jest ten sam, różnice pojawiają się jedynie w niuansach, zara ma slodsze otwarcie, ale niewiele
@adk08 teraz zauważyłam, że tauer na fragranticy nie ma wypisanych main accords - wiesz może dlaczego? Chyba pierwszy raz to widzę, albo wcześniej nie zwracałam uwagi na to.

To w takim razie na razie porzucę pomysł, by zapoznać się z Baccarat