Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 Człowiek myśli - może faktycznie jestem w hejterskiej bańce a cyberpunk jest dobry jak pisze Pablo czy technik do spraw układów scalonych w konsolach marki sony. Wchodzę na mainstreamowy portal - gryonline pod ostatni news. A tam ponad 100 komentarzy jebiący grę na maksa ostro.

Jednak jest minimum przyzwoitości w ludziach
trejn - #cyberpunk2077 Człowiek myśli - może faktycznie jestem w hejterskiej bańce a ...

źródło: comment_1613817462OyxZiJ6rmcjfwAoghM2jsV.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trejn: po pierwsze grając na PS 4 myślałem że to dobra gra, gdy zobaczyłem na PC wiedziałem że ja mam tragiczna.
Nie mniej ludzie jadą po nich bo chcieli jakaś GTA w przyszłości, które nie ma wad GTA.

Ja jestem zadowolony z gry i chętnie przejdę ja drugi raz.
Co jest nie tak z CP2077?

1) Mniejsze i większe problemy techniczne:
- problemy związane z SSR: osoby, które nie posiadają karty z RT, zmuszone są do "podziwiania" odbić pokrytych ziarnistą mazią, co znacząco wpływa na jakość wrażeń estetycznych, ponieważ całkowite wyłączenie SSR wiąże się z drastycznym pogorszeniem efektów wizualnych;
- wiele ustawień graficznych nie działa w ogóle i nie ma żadnego wpływu na jakość wyświetlanych efektów (brak różnicy między najniższymi i
może faktycznie jestem w hejterskiej bańce a cyberpunk jest dobry jak pisze Pablo


@trejn: synu daj se na spokój. Jest dawno po premierze, wszyscy to wiedzą, wszystkim, ktora gra sie nie spodobala, zrobili zwroty i zyja dalej. Musisz miec chyba naprawde smutne zycie, skoro robisz ta swoja krucjate, wolasz mnie jako wielkiego fanboja i probujesz przekonac do swoich wysrywów.

O tym wszystkich co piszesz, ja po premierze zrobiłem artykuł na głównej
@Wormditt: pierwsza różnica jest taka, że ja go nie wołam 'zobacz trejn, jaka gra jest swietna a ty sie nie znasz' tak jak to on ze mna robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

druga różnica jest taka, ze gra mimo licznych wad mi sie podoba, wiec to zrozumiale, ze publikuje z niej filmiki czy dyskutuje rozne aspekty. ale w ogole nie jest dla mnie zrozumiale, jak mozna sie
@pablo397: co jak co ale w cyberpunku podoba mi się to że zmusza do dyskusji zarówno tych co grę lubią jak i nie lubią. Nie wiem jak ty ale lubię takie rzeczy czytać i żeby nie było - nie muszą one być koniecznie negatywne :D