Wpis z mikrobloga

Popelnilem serwer dyskordowy dla chetnych na nobilitacje ponad-przegrywowa, na razie w fazie beta testow, he he. Jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na PW. Niedlugo wrzuce link na publika, ale przed dostaniem grantow, na bycie czlonkiem tego szlachetnego bractwa, bedziemy mieli drobna weryfikacje.

Tylko nie dla takich zwyklych #przegryw to, dla chetnych na #oswieconyprzegryw. A czym sie charakteryzuje taki #oswieconyprzegryw?

Przeczytaj uwaznie. To nie jest serwer dla przegrywow pelnych nienawisci, bo takiemu daleko od przegrywowego oswiecenia, a bractwo wsparcia i inspiracji dla innych braci.

- AKCEPTUJE FAKT, ZE JEST PRZEGRYWEM, STARA SIE I PRACUJE NAD POPRAWA SWOJEGO LOSU
- doznal oswiecenia i nie musi utozsamiac sie z wlasnymi myslami. Pracuje nad zepsutymi programami wtalaczajacymi mu przez normickie srodowisko przez lata dorastania i zyciu w nieswiadomosci
- rozumie swoich braci i niezaleznie na jakim etapie gry w zycie sie znajduje, kibicuje i wspiera ich w walce z przeciwnosciami losu i wlasna, #!$%@? psychika. Przepraszam za slownictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- chcialby zostac szlachetnym rycerzem przegrywu, wybic sie ponad normictwo i stac w obronie godnych wartosci w nadchodzacym swiecie klaunow, honk, honk.
- jest otwarty na tematy, ktore moga przyniesc mu oswiecenie w roznych dziedzinach zycia. Nie na tyle otwarty, aby wypadl mu mozg.
- poszukuje srodowiska, ktore da mu wsparcie i inspiracje do zmian wyniszczajacych nawykow
- jest smieszkiem, gardzi patologia
- nie jest niewolnikiem zdechlego nihilizmu i swoich negatywnych mysli, POWTARZAM, lub chce wyzwolic sie z lancuchow zniewolenia
- nie wspiera patologii, powtarzam, to jest /comfy/ serwer przyjaciele

Tyle na razie :)

Wielu z was moze sie z tym nie zgadzac, rozumiem. Zmiany zawsze wywoluja silny opor.

#wychodzimyzprzegrywu

Wolam poprzednich plusujacych przyjaciol:

@sxldsxxl: @zigamsedodoopy: @pozmu: @MysticDream: @KasandrycznyMuminek: @Quote @mitnick94 @UrbanHorn @Leevvir @Dibhala @Dundes2136 @Shakyor @venomik @matik2137 @AnotherOne @bakayaro @Don_Martinio_De_La_San_Escobar @ossela @zemol @Leevvir @KolejnyWykopowyJanusz @Lepper3001
maze - Popelnilem serwer dyskordowy dla chetnych na nobilitacje ponad-przegrywowa, na...

źródło: comment_1613852009eKkTfAgh5D0OxslJ2Xvg96.jpg

Pobierz
  • 29
@milkas98: @zero_dwa: Generalnie sam dopiero co dołączyłem na ten server, i z tego co widzę to skupia się on na wspólnym motywowaniu do działania, czyli wg mnie czegoś czego przegrywy potrzebują najbardziej. W końcu ktoś wyszedł z inicjatywą zamiast ciągle być zmierzłym narzekadłem.

Nikt nigdy nie powiedział że życie jest uczciwe lub sprawiedliwe. Dużo osób dostało od losu #!$%@? karty, jedni bardziej, drudzy mniej #!$%@?, ale ciągle złe. Wiem dokładnie
@Azja_Tuhajbej: co to znaczy spedy normictwa? Normictwo chodzi z glowa w chmurach, takie tematy jak samorozwoj to maja gdzies i wyjebongo maja na jakiegos przegrywa, po co nam tacy ludzie. Uwazam adminofaszyzm, jesli pojawia sie takie jednostki jak Ci dwaj u gory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)