Wpis z mikrobloga

Chciałem wyrobić sobie pozwolenie na broń sportową. Niestety dowiedziałem się, że potrzebne jest widzenie obuoczne oraz przestrzenne. Od dziecka mam wadę wzroku, która uniemożliwia mi widzenie w 3D. Nie mam problemów z oceną odległości, jazdą samochodem czy motocyklem. Czy miał ktoś z was podobny problem? Nie wiem czy jest sens podejmować temat, bo mogę nie przejść badań okulistycznych.

#pozwolenienabron #bron #lekarz
  • 70
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cymes1990: ten test na stereoskopie ma zawsze taki sam określony schemat i klucz odpowiedzi więc równie dobrze możesz nauczyć się go na pamięć i poprawnie odpowiedzieć jak okulista zacznie go robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masterowiec: Mam to samo, wada wzroku na jedno oko, drugie 0. Mialem to badanie na testach do auta sluzbowego. Jak sie lekko pochylisz, to widac prowadnice tych "patykow" i mozna latwo ustawic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cymes1990 dobra podpinam się pod pytanie bo właśnie w piątek #!$%@? też ten test czy ma ktoś albo zna ktoś.odpowiedzi do testu TNO tych. Motylkiem i plusem na pierwszej stronie. Nauczę się tego gówna na pamięć. Mam prawko już 16 lat a robię papiery na wózek bo potrzebuje do pracy bo nie raz nie chce mi się kogoś prosić i chciałem sobie sam pojeździ, umiem jeździć tylko teraz chciałem to zalegalizować i