Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć że pewien prawicowy publicysta nazwał ofiary gwałtów dokonanych przez księży: "mazgajami", tylko dlatego że korzystają z pomocy psychologów, a jako argument stwierdził że kiedyś ludzie przeżywali większe traumy i radzili sobie bez takiej pomocy, co więcej sam akt gwałtu to dla niego "bzyknięcie".

Szkalujesz? Plusujesz!

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4901
https://www.wykop.pl/link/5970431/michalkiewicz-bzykani-przez-ksiezy-to-mazgaje-ktorzy-pomocy-psychologa/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #patologiazewsi #psychologia #psychiatria #4konserwy #konfederacja
saakaszi - Chciałem tylko przypomnieć że pewien prawicowy publicysta nazwał ofiary gw...

źródło: comment_1614069608pj6umE6aYXMoR8NPolotTx.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
Tutaj wiadro na rzygi, po przeczytaniu felietonu Michalkiewicza może się przydać.


@saakaszi: Cały felieton jest ok, tylko fragment brzmi jakby brał do jednego wora wyłudzaczy od #metoo i faktycznie pokrzywdzonych.
  • Odpowiedz
Chciałem tylko przypomnieć że pewien prawicowy publicysta nazwał ofiary gwałtów dokonanych przez księży: "mazgajami", tylko dlatego że korzystają z pomocy psychologów, a jako argument stwierdził że kiedyś ludzie przeżywali większe traumy i radzili sobie bez takiej pomocy, co więcej sam akt gwałtu to dla niego "bzyknięcie".


@saakaszi: Chciałam tylko powiedzieć że @saakaszi lubi Urbana który wraz z kolegami zamordował kupę ludzi, w tym Popiełuszkę, śmieszkuje razem z tygodnikiem NIE

Porwania ks.
SonGocha99 - > Chciałem tylko przypomnieć że pewien prawicowy publicysta nazwał ofiar...
  • Odpowiedz
@saakaszi: Michalkiewicz to chyba największy wieśniak spośród publicystów jako tako jeszcze funkcjonujących w przestrzeni publicznej. Żeby się wyróżniać chamstwem i arogancją wśród takich 'gigantów' jak Ziemkiewicz czy Kolonko to trzeba mieć talent
  • Odpowiedz
@saakaszi: Michalkiewicz powiela durne stereotypy dotyczące psychologii, i psychiatrii pewnie też. Stereotypy związane z brakiem szerokiej akceptacji psychologii (wspomniał o tym np. Ekke Overbeek w książce "Lękajcie się" na temat nadużyć seksualnych w KRK). Zgodnie z taką januszowatą mentalnością, z problemami osobistymi lepiej się zwrócić do księdza niż psychologa - bo jak ktoś korzysta z pomocy psychologa lub psychiatry, to znaczy, że ma problemy ze sobą i jest świrem.
Na Zachodzie
  • Odpowiedz
absolutna zbrodnia śmianie się z czegoś, co się uważa za śmieszne.


@Creed-Bratton: Z Trynkiewiczem też byś miał wspólne tematy do żartów? Nawet tych politycznych? Urban to zbrodniarz komunistyczny razem z kolegami mordowali i torturowali ludzi, za jego wiedzą, a później to tłumaczył, lewica tak lubi Czechy, gdyby tam żył to już by nie żył( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z Trynkiewiczem też byś miał wspólne tematy do żartów?


@SonGocha99: Nie wiem, nie znam go osobiście. Gdybym go poznał i okazałby się zabawny, to bym się śmiał bez względu na mój stosunek do niego jako człowieka. Urban był i jest mendą, co nie przeszkadza mi czytać jego felietony i zgadać się z tym, co pisze. Z michalkiewiczem też bym się mógł zgadzać w jakichś kwestiach, mimo że jest dla mnie absolutnie
  • Odpowiedz
Gdybym go poznał i okazałby się zabawny, to bym się śmiał bez względu na mój stosunek do niego jako człowieka


@Creed-Bratton: Gdybyś go poznał jak byłeś młodszy to dopiero byś miał ubaw( ͡° ͜ʖ ͡°) słowo "stosunek" wyjątkowo na miejscu
  • Odpowiedz