Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sierzant_Stuleja: widzę właśnie i rzygać się chce czytając to.
I nie, ja mam w dupie to co on je, dla mnie jest obrzydliwe i oni zaleją coś sosem i jest mniam kultura jedzenie, ale bronienie tego ustroju to jest śmiech na sali. Kiedyś dostanie po dupie, ucieknie z Chin i będzie w telewizji występował, czy w Polsce czy gdziekolwiek opowiadając jak to go prześladowano a on tylko chciał tam grzecznie żyć
odpisujesz tylko na wygodne komentarze, te niewygodne zlewasz


@mikau: Tu muszę trochę wziąć w obronę OPa, bo też bym zlewał temat jakby mnie pod każdym wpisem pytali o to samo. Wrzuca zdjęcie jedzenia - pytają o Ujgurów, pisze o chińskim murze - pytają o Mao, pisze o ślubie z chinką - pytają o Tiamen. Jakiej odpowiedzi oczekujesz?

Z perspektywy zwykłego obywatela mieszkającego w Chinach to on ma taki wpływ na los
Siemanko witam w mojej kuchni, dzisiaj ugotujemy psa. Żywego psa :D (stać mnie, a co!)
Co? Barbarzyństwo? On nie cierpi, on nie ma wewnętrznego obserwatora :Da na deser utniemy kotkowi łapy i zrobimy kisiel :D a on jeszcze żywy będzie na to patrzył (tu jest taka kultura, 2 tysiące lat temu szaman z jaskini wynalazł te potrawę a on był mądry człowiek)