Wpis z mikrobloga

Bajkopisarz Stanowski znowu dał do wiwatu ku uciesze mało zorientowanej gawędzi. Nie wiem, ile lat ma przeciętny widz kanału sportowego, ale warto kilka rzeczy przypomnieć.
Tomasz Smokowski ma 50 lat. Przez 22 lata był twarzą Canal+. 4 piłkarskie Oscary za najlepszego komentatora piłkarskiego, cała piłkarka Polska znała duet Smokowski&Twarowski i prowadzony przez nich program Liga+Extra. Potem była jeszcze Liga Mistrzów na Polsacie i dyrektorstwo w NC+. W skrócie; mamy do czynienia z człowiekiem, który osiągnął duży sukces w swojej branży i postanowił go skonsumować w internecie, stąd pomysł na KS. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czego Smokowski ma zazdrościć 9 lat młodszemu Stanowskiemu? Dlaczego miałby go nienawidzić? Bo Krzysio odkrył celebrycką niszę i szybkie wyświetlenia? Przecież Smokowski też dzięki temu więcej zarabiał, dlatego tym bardziej narracja Stanowskiego jest absurdalna.

Tak, Smokowski ma rację twierdząc, że reklamodawcy przychodzą z powodu jego nazwiska a nie kolejnych celebro-patusiarskich filmików o życiu iksińskiej, co tam palnęła kowalska albo, że kolejna gwiazdka oszukała swoich widzów. Jak mam produkt, to liczę, że zareklamuje go Smokowski w swoim wywiadzie, niż, żeby jego logo przewijało się pomiędzy kolejnymi newsami z czeluści internetowych degeneratów. Stanowski grzebie się w rynsztoku, daje atencję durniom, którzy na nią nie zasługują i robi na nich wyświetlenia, wybijając tym samym swoje nazwisko. Można sobie tylko wyobrazić ile obecnie internetowej patologii odwala jakiś cyrk w nadziei, że Stanowski nagra o nich swój film i zrobi darmową reklamę.

Rozumiem, że oczekiwaniem Stanowskiego było, aż Smokowski też usiądzie do komputera, włączy pudelka, zacznie przeglądać to całe bajorko i nagrywać o tym zoo swoje przemyślenia? Te jego wszystkie przytyki wobec Smokowskiego były po prostu żenujące. Na tym to wszystko polega - ciężko pracujesz a potem możesz sobie odpocząć. Smokowski sobie wychodzi grać na padla a potem odbiera kolejną grubą wypłatę, bo wcześniej przez 3 dekady ciężko pracował na swoje nazwisko w C+ a potem ogarniał pion dyrektorski w bliźniaczej spółce. On nie ma ochoty co miesiąc wgapiać się w ranking wyświetleń i ścigać się ze Stanowskim na kliki, w C+ już się wyścigał wystarczająco i pewnie z takim nastawianiem szedł do KS, ja już nic nie muszę, bo ja mam już wyrobione nazwisko. Smokowski nic nie dostał za darmo, jako nastolatek mieszkał we Francji, gdy wrócił, to z ciekawości zgłosił się na casting do C+ i zaczęło się zaiwanianie. Nie każdy zostaje złotym dzieckiem przeglądu sportowego.
Robić mu wyrzuty, że to ważniak, mądrala, bufon itp itd jest śmiesznym.
#smokowski #kanalsportowy #stanowski
Ryneczek - Bajkopisarz Stanowski znowu dał do wiwatu ku uciesze mało zorientowanej ga...

źródło: smkw

Pobierz
  • 140
  • 9
a tak to najlepszego Krzysiuuuu


@Drapak: Zachował się z klasą i uciął niepotrzebne kłótnie. Smokowski nic personalnego do Stanowskiego nie rzucał, stwierdził tylko oczywistość, że się Stanowskiemu wydaje, że urósł ponad wszystkich innych. To Stanowski w swoich ostatnim filmie zaczął najeżdżać na Smokowskiego, samego siebie pozycjonując w roli biednej ofiary zaszczutej przez zazdrosnych leni
@Ryneczek Zwróć uwagę, że Smok i Twaróg to bohaterowie dla abonentów płatnych TV, czy koneserów Meczyków. Dla osób, które oglądają piłkę tylko w TVP to to są anonimy jakieś.

Druga rzecz, ja bym nie przeszacowywał popularności komentatorów sportowych. Fakt, że oglądają ich miliony, ale co innego, kiedy Borek komentuje mecz Barcelony z Arsenalem, a co innego, kiedy ten sam Borek siedzi w studio i opowiada o mentalu.

KS oryginalnie to trudny format.
@Ryneczek Może ma nazwisko, ale zupełnie nie wie jak działa internet, w którym to przecież działa KS. Stano to stary wyjadacz w tej rzeczywistości. Natomiast to czy Stanowski czy Smokowski ma większe nazwisko to jest niemierzalne. Borek chyba z całej ekipy jest najbardziej rozpoznawalny poza Internetem, ale podobnie jak Smoku sam w necie nic nie zdziała bo już niejednokrotnie pokazał, myśli że YouTube=tv a tak nie jest. Tak więc bez Stana i
@Ryneczek: No właśnie, Smokowski to telewizyjny dinozaur z poprzedniej epoki. Ciekawe jaka teraz będzie spływała wypłata za samo nazwisko, jak oglądalność Kanału poleci? O ile poleci oczywiście. No ale poleci. Mimo że nie przepadam za Stanowskim, bo to cwaniak i gruby hipokryta, to i tak uważam, że ciekawiej o piłce pisał przez lata na Weszło, teraz poszedł w Pudelka, bo niektórzy nie chcą ciągle robić tego samego. Smokowski komentował Lig Ę
@Ryneczek ojtam, wiadomo że to stanowski stoi za sukcesem KS, wystarczy spojrzeć na weszlo, które jakimś cudem nie zebrało nawet 1/5 publiki KS mimo że istniał pół dekady przed KS :)

Że co? Że nowy kanał Stanowskiego bez żadnego filmiku ma już tyle subow?
No ma - wygenerowanych na dramie z KS. I gownodramach z janoszek na platformie KS.

Mam nadzieję że to całe pudelkowe gowno odpłynie razem z tym który się
@Ryneczek: Smokowski swoje w życiu zrobił i był/jest w tym dobry, wyrobił sobie nazwisko i napewno ściąga tym sponsorów.

Słabo się rozstali, ale jak widać to akurat Boras najwięcej szumu robił.

ALE jeżeli ktoś myśli że ich biznes opiera się o sponsorów a nie o wyświetlenia tzn że nie rozumie biznesu.

Powiedział że maja 20% z wyświetleń a 80% ze sponsorów. Czyli można bez problemu odciąć te 20% w końcu by
  • 2
Mam nadzieję że to całe pudelkowe gowno odpłynie razem z tym który się nim szczyci xd


@bylo_sobie_zycie: Tak, ciekawi mnie, czy się cała 4 tak umawiała w 2019 roku, że autorskie pomysły aż tak zaczną dryfować od tematyki nawet nie tyle piłkarskiej co ogólno sportowej
I teraz Smokowski z Borkiem mogli sobie machnąć ręką na te wymysły Stanowskiego, na zasadzie rób sobie chłopie co chcesz, ale on się zaczął od tego