Wpis z mikrobloga

Jutuber i wykopowicz @LuckyStrike uprawia chińską propagandę na wykopie.

Dzisiaj gorące otwiera jego wpis https://www.wykop.pl/wpis/55745517/te-krewetki-sa-nadal-zywe-wlasnie-dogorywaja-w-alk/, w którym to chwali się jedzeniem surowych krewetek z gównem w środku. Po słusznej krytyce za męczenie zwierząt i niehigieniczne zwyczajne kulinarne, dostaliśmy popis chińskiej propagandy:

1. Kpina z problemu z covidem w Europie:

podobno juz macie jakąś wersje brytyjską...dlatego Chiny mają zamkniętą granicę. Ogarnijcie się w końcu bo trzeci rok idzie jak w Europie nie byłem a strach tam jechać bo juz ponad rok sie z tym brandzlujecie a poprawy nie widać


2. Chiny najlepsze:

Dziekuje za troske. Jednoczesnie informuje ze cieszymy sie dobrym zdrowiem a chinska cywilizacja jest najstarsza nieprzerwanie trwajaca cywilizacja na swiecie.


3. O męczeniu zwierząt:

nikt sie tu z nimi nie bawi, wrzucone do alko i tyle. Cierpia mniej niz zwierzeta w rzezni.


4. I chyba najgorsze, komentarz w odpowiedzi na wezwanie do "szanowania" Ujgurów przez Chińczyków:

szanuja, nie lubia tylko tych od szariatu, jihadu, kalifatu itd.


Ale pamiętajcie o subskrybowaniu kanału YouTube To są Chiny film z wyprawy już wkrótce!!!

#chiny #propaganda
  • 21
@LuckyStrike: @Transhumanista: Dopiero teraz dotarłem do tego "cudownego" tematu xD
Z lockdownowej parodii śmieje się już cały wykop, ale jak napisze o tym ktoś z Chin to afera.
Sam miałbym opory przed jedzeniem dogorywających krewetek, ale tutaj się dowiaduję, że lepiej jakby zwierzę zginęło w rzeźni. Może jeszcze z ubojem rytualnym znanym z łagodności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówisz, że Chiny są najstarsza cywilizacją na świecie?
@Pas-ze-mna-owce: Mało widziałeś. Miesiąc temu jeden stwierdził że smog we Wrocławiu jest większy niż w Wuhan nie dlatego że jak stwierdziłem "Polacy palą śmieci aby się ogrzać" ale dlatego że...patrz screenshot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po tym jak mu pokazałem mapę i uświadomiłem że Wuhan lezy ponad 800 km od morza i mieści się tam wielki przemysł motoryzacyjny i kilkanaście mln ludzi a smog jakimś cudem mniejszy
LuckyStrike - @Pas-ze-mna-owce: Mało widziałeś. Miesiąc temu jeden stwierdził że smog...

źródło: comment_1614369185IiuZD2R8ViOffnEbuYCUBw.jpg

Pobierz