Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie przeglądam tag #przegryw i trochę kisnę xd Nie mam 180 cm wzrostu, nie jestem też jakiś wybitnie przystojny i do chada mi bardzo daleko. Miłość swojego życia 10/10 poznałem na studiach, na moim drugim kierunku, z którego zrezygnowałem po czasie (teraz prawo i informatyka stosowana, wcześniej zarządzanie). To o tyle istotne, że dziewczynę poznałem przed tym, gdy poszedłem w te słynne dobrze płatne IT. Kocham swoją dziewczynę, codziennie ją rozbawiam, potrafimy przesiedzieć cały dzień gadając a to o pierdołach, a to o czymś ciekawym, oglądając wspólnie filmy czy zwyczajnie przytulając się do siebie. Chodzimy na wieczorne spacery, każdą chwilę spędzamy razem, a za niecały rok planuję jej się oświadczyć (o czym zresztą dobrze wie i czego jak sama mówiła, nie może się doczekać). Jestem przykładem na to, że zwyczajnie dobry charakter jest w stanie sprawić, że dziewczyna odwzajemni uczucie. A #blackpill i inni dalej będą klepać się po swoich wirtualnych plecach, że bez 180 centymetrów wzrostu, kwadratowej szczęki i 10k na rękę nie da się znaleźć miłości, bo te loszki to tylko na to lecą xD
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603629e1457f0a000b19f897
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 40
Miłość swojego życia 10/10


@AnonimoweMirkoWyznania: Znając życie to obiektywnie ta twoja miłość jest 4/10.
Zresztą nawet jeśli tobie się udalo, nie znaczy że inni mają tyle szczęścia. Twój post brzmi jak "hurr durr pije i pale całe życie i jestem zdrowy jak ryba, nie wiem jak debile mogą pisać że papierosy i alkohol powodują różne choroby xD"
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko spoko i fajnie, że miłość i te sprawy, ale siedzenie sobie na głowie 24/7, i spędzanie razem każdej wolnej chwili, nie jest zdrowe - ani dla Ciebie, ani dla niej. Pamiętaj, że poza partnerem musi jeszcze istnieć świat i inni ludzie, żeby mieć własne życia oraz inne znajomości, co jest szczególnie istotne po rozstaniu, by mieć z kim spędzać czas. I żeby się nie okazało, że nie ma do
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Miłość swojego życia 10/10 poznałem na studiach


@AnonimoweMirkoWyznania: Poniżej poglądowe zdjęcie kobiety która jest 10/10 według większości żałosnych "mężczyzn" którzy wyruchają absolutnie wszystko co ma 4 kończyny i tzipe ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kiedy wy wykopki-matołki się nauczycie, że kobiety 10/10 nie chodzą po ulicy tylko siedzą na jachtach u szejka, grają w filmach za grubą kase albo chodzą po wybiegu dla modelek w bieliźnie Dolce&Gabbana?
B.....W - >Miłość swojego życia 10/10 poznałem na studiach

@AnonimoweMirkoWyznania: ...

źródło: comment_1614168752w4OA5KdeDIttHVThHTJyXv.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: skad ja to znam ? Wspaniale bajkowe deklaracje o dozgonnej milosci od mojej bylej a potem konfrontacja ja niesmialy niewierzacy w siebie chlopak po zalamaniu psychicznym i chorobie oczu i on wysportowany silny uczen szkoly wojskowej z mordy ten mityczny chad doslownie idealnie wpisujacy sie w opis na wykopie reszty nie musze juz chyba pisac bo kazdy sie domysli kogo wybrala jedyne co moge dodac to ze rok po ich