Wpis z mikrobloga

Bedąc chwilowo niepelnosprawnym przez zlamaną nogę #przegryw ujrzałem po raz kolejny jak cudowną mam żonę. Leżac w łozku przynosi mi leki, jedzenie, zmienia opatrunki, pomaga w myciu i wiele więcej i robi to pomimo dwóch małych szkrabów ktore wymagają wiekszej atencji niż ja. Widac w niej okrutne zmeczenie ale niezlomnie sie o mnie troszczy i nawet nie powie slowa skargi. Życze wam wszystkim mirki byście natrafili na taką kobietę w swoim życiu
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 63
  • Odpowiedz
@Ignite: To jest bluepill i niepotrzbne dawanie nadziei, jeszcze ja to tam wiem że to jest niemożliwe bo przegrywam nie od wczoraj, ale jakieś początkujące przegrywy mogą to potraktować poważnie i serio się na coś nastawiać, nie warto, naprawdę. Po co im to? żeby sobie jeszcze bardziej rozwalić psyche?

Po prostu życzy nam tego, co chciałoby mieć wielu z nas.


@Ignite: To jest toksyczne i niezgodne z zasadami blackpillu.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Ja też wiem, że nie mam szans, ale nie obrażam się jak ktoś mi dobrze życzy. Zwłaszcza jak naprawdę nie chce mnie urazić.

To jest toksyczne i niezgodne z zasadami blackpillu.


Blackpillu też nie można przedawkować. Należy go znać i być świadomym, ale bez przesady. Z blackpillem jest jak chodzeniem. Chodzisz, ale nie myślisz cały czas o tym jakie mięśnie w tym momencie odpowiadają za ruch i jakie prawa o
  • Odpowiedz
Ja też wiem, że nie mam szans, ale nie obrażam się jak ktoś mi dobrze życzy. Zwłaszcza jak naprawdę nie chce mnie urazić.


@Ignite: Ta jasne, dobrze życzy a skąd ty w ogóle wiesz czy on cie chce urazić czy nie? a może właśnie śmieje sie z przegrywów bo mimo że mają totalnie przesrane to jeszcze dołożył coś od siebie? No właśnie.

Blackpillu też nie można przedawkować


@Ignite: Nie da
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony:

Nie da się tego przedawkować


Owszem da się. Sam się na tym łapię, że na ulicy obliczam fwhr przypadkowych osób i patrzę jaki mają norwood. Taka postawa to przegięcie.

Ta jasne, dobrze życzy a skąd ty w ogóle wiesz czy on cie chce urazić czy nie? a może właśnie śmieje sie z przegrywów bo mimo że mają totalnie przesrane to jeszcze dołożył coś od siebie? No właśnie.


Mam do każdego
  • Odpowiedz
Sam się na tym łapię, że na ulicy obliczam fwhr przypadkowych osób i patrzę jaki mają norwood. Taka postawa to przegięcie.


@Ignite: Nie, to jest prawidłowe podejście tak samo jak typowa p0lka bestia hipergamiczna patrycja ocenia wzrost danego niebieskiego.

Mam do każdego człowieka odpowiadać agresję, bo jestem przegrywem i może ze mnie się śmiać?


@Ignite: do każdego nie, tylko do normictwa i p0lek.

To jest wpis na wykopie. Jedna wiadomość
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony:
Jak pisałem wyżej, to należy robić automatycznie, a nie ciągle o tym myśleć. Bez sensu jest zastanawianie się nad tym co dokładnie jest w nie tak w wyglądzie przypadkowych osób, które widzę przez kilka sekund w życiu.

do każdego nie, tylko do normictwa i p0lek.


Czyli mam na jakieś 90% społeczeństwa reagować agresją? Nawet, gdy oni są w porządku wobec mnie? Wtedy już całkiem powiedzą o nas, że to my
  • Odpowiedz