Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
Jako rodzic prawie trzylatka często szukam różnych inspiracji do budowania z duplo. Kto budował ten wie, że trcohę ciężko z nich sklecić ccoś fajnego. Staram się podpatrywać w necie trochę, ale pomyślałem, że fajnie byłoby stwożyć tutaj tag do wzajemnego inspirowania się.

Dlatego jak tylko zbuduję coś fajnego będę wrzucał pod tagiem #duploinspiracje zachęcam innych do dzielenia się również swoimi pomysłami. Mam trochę kontentu na telefonie, żeby tag był bardziej aktywny przez parę pierwszych dni. Mam nadzieję, że znajda się jeszcze inni i tag się rozkręci.

Na pierwszy ogień leci dzsiejsza Wieża Eiffla.

#duplo #lego #rodzicielstwo #tatacontent
dlolb - Jako rodzic prawie trzylatka często szukam różnych inspiracji do budowania z ...

źródło: comment_16145361220iCWkCvwV9y4JlKAW9BGNw.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@piotrveyner: nie no oczywiście, wszystko w przyjaznej, rodzinnej atmosferze :). Często nawet z paru klocków da się coś fajnego zbudować, sam tak jak pisałem szukam inspiracji w necie, bo ciężko mi cały czas coś wymyślać nowego. Brak klocków to cały czas bolączka, mimo, że młody już sporo zestawów nazbierał na różne urodziny, święta itp.. Ze wszystkich zabawek, które mamy uważam, że duplo to najlepsza inwestycja, cały czas można nowe rzeczy wymyślać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ogladacz: ughhh nienawidzę tych klocków, z jakiegos powodu dzieci je bardzo lubią, ale zbudować z nich cokolwiek to już wyzsza szkoła kreatywności. Gratki, bo widać, co to ;)
@Africanchild: @ZippyTobi: @ogladacz: @ziele1985: chyba dobrze by było wrzucać swoje rzeczy jako nowe wpisy, wtedy tag będzie żył. Jak pisałem mam parę jeszcze fotek na komórce, to będę systematycznie wrzucał w najbliższych dniach, a potem to wiadomo, od czasu do czasu jak coś fajnego się zbuduje. W odzielnych wpisach chyba łatwiej będzie przeglądać tag w poszukiwaniu inspiracji.