Wpis z mikrobloga

Przez cheaterów ta gra umiera. Od paru tygodni jest jakiś wysyp cheaterów co wcześniej w miare było ok. Jakaś promocja na cheaty? czy coś nowego wyszło? Co 2 mm cheater. Odpalam po grze demko i widać na 100% że cheater. Najlepsze że w komentarzach taki ma same komenty że wh sprzed paru miesięcy a jeszcze bana nie dostał i sobie gra. #!$%@? tą gre i was cziterzy bez skilla.
#csgo
  • 12
@soundboy: Jak global to może nawet i tych z wh szybko likwidujesz więc dużej różnicy nie widzisz. Ja mam obecnie LE aale zaraz pewnie bedzie derank do Sheriffa. Nie wyzywam graczy ze są lepsi od WH ale tak jak pisze. Czasem obejrze demko i wszystko jest czarno na białym.
@nexe: Najlepsze jest i tak jak wygrywasz 14:6 i nagle chłop zaczyna strzelać w ziemię robiąc Ace ()
Tak serio to polecam wejść na cshacked i poczytać co się tam odwala. Jakieś injectory do hacków, vac bypass i można latać bez bana przez kolejny rok
@nexe: ja nie wiem gdzie sa ci cziterzy gram na rangach mg2 - le i od paru miesiecy nie widzialem zeby ktos gral przeciwko mnie na aimie czy wh