Wpis z mikrobloga

Dawno nie chwaliłem się co w mojej uprawie więc mała aktualizacja. Pomidorki rosną jak szalone, miałem przesadzać rośliny ostatnio i zbieram się już jakieś 10-12 dni a czasu brak ( ͡° ʖ̯ ͡°) pomidorom chyba nie przeszkadza ten przytulny domek natomiast papryczki zaczynaja się na mnie wściekać. Część pomidorów wygnałem na parapet bo ładne słonko nam tu na południu przyświeca ostatnio. Do maja nie będę miał chyba gdzie trzymać tych bestii a w planach kolejna rozsada bo brat prosił o pomidorki i papryczki do niego do gruntu. Na szczęście mając lampę pójdzie sprawnie.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #uprawa #uprawiajzwykopem #ostrezarcie #pomidory #hobby #ogrodnictwo
Borgon - Dawno nie chwaliłem się co w mojej uprawie więc mała aktualizacja. Pomidorki...

źródło: comment_16146971732tKI2wUHKh72VMFKeZKDAL.jpg

Pobierz
  • 10
@Borgon: U mnie było tak że zaczęły kwitnąć pod lampami czyli teoretycznie zbiór powinien być wcześniejszy ale po zmianie miejsca na balkon wszystkie kwiaty odpadły i trzeba było czekać na nowe, ponoć to częste przy zmianie miejsca. Ale może Tobie sie uda bez takich przygód ( ͡° ͜ʖ ͡°)