Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie już coraz bardziej wk*wia #wardega?
Cały czas ta sama śpiewka "kacper mimo ze wygral to przegral blablabla" ciągłe analizy, ciągłe zbieranie materiałów na film, wataha silna
sorry ale to juz sie serio robi zalosne, blonsky jest jaki jest, mozna go lubic albo nie

a jakby tego było malo to sylwus juz pod trailerem kolejną aferke kręci


#famemma
Luk_1mex - Czy tylko mnie już coraz bardziej wk*wia #wardega?
Cały czas ta sama śpie...
  • 17
@Luk_1mex Imo wardęga to zwykły atencjusz i manipulator, jedyne co mu trzeba przyznać to że od podszewki zna to środowisko i realia jakie w nim panują, ale jest niesamowicie irytujący. Kreuje się na jakiegoś guru, wyżej sra niż dupę ma a wszyscy się spuszczają nad nim jak to wielce innych wyjaśnia. Na konferencjach też niby się uśmiecha i miły ale jakiś fałsz z niego bije i strasznie protekcjonalnie traktuje innych. Nie mówiąc
@eurphie: halohalo, nikt tu nie mówi o jego filmach, świat nie kręci się wokół wardęgi i jego reportaży
typ miał już 3 okazje do jakiegoś zaprezentowania się i w kółko jest ta sama śpiewka: "pawłowski, lil masti, kacper tak naprawdę przegrał...,boxdel spoko nie atakujcie go" praktycznie całe konfy są zabierane na te farmazony
@LinShii dopiero teraz miałem okazję obejrzeć ten trailer, dał się sylwek sprowokować jak totalny dzieciak, ośmieszył się tym komentarzem kompletnie. Zabawne jest też to że błoński uprawia normalny trashtalk żeby coś się działo, a wardęga tylko w kółko to samo o walce z dubielem i szukanie wymówek na wypadek przegranej jeszcze przed walką. Zdecydowanie lepszy show robił na tych swoich prankach. Narobił szumu, wyjdzie, skończy się tak że dostanie w pape, powie