Wpis z mikrobloga

@kopek: mam od 4 lat, jestem zadowolony, nie psuje sie, pali tyle co nic. Do nakui jazdy i na wycieczki jak znalazl. Oc tanie, przeglad sam zrobisz. Jest to tez sposob zeby sprawdzic, czy motocykle to rzeczywiscie Twoja zajawka, zamias tego zawsze mozesz zrobic prawko i kupic 15latka odklejonego z drzewa i tez sie przekonac :)
Edit, od 6 lat, jak ten czas zap&$#@$
@kopek Nie. Chińskie moto to nigdy nie jest dobry pomysł. Koło 5-7k kupisz ogarniętą japońską maszynkę (taka CBR 125 już jest spoko), a jak dorzucisz jeszcze ze 2k to kupisz Varadero 125 (najwieksza 125, turystyczna). Mój kumpel jeździ z nami właśnie na wiaderku i to serio w pytkę maszyna, poza drogami szybkiego ruchu nie czujemy dużych różnic mimo że reszta jeździ na "normalnych" moto. Generalnie jeśli chcesz iść w tą stronę to
@kopek: j122, najtańszy model, w tamtym czasie dałem około 4 koła, więc piątka starczyła jeszcze na kask i rękawice :) kurtka spodnie i buty niestety też trochę kosztują, więc łączny wydatek trochę przekroczy 5tysi, zwłaszcza, że nowe modele spełniają nowe normy emisji, więc są droższe...