Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 179
@marcus1a: byłem wielokrotnie poza Polską i o ile zgadzam się, że u nas nie ma walających się śmieci po ulicach, to niestety zmagamy się z chaosem przestrzennym, rozjeżdżonymi trawnikami i betonowaniem każdej możliwej przestrzeni zielonej.

Samochód jest Bogiem, plan zagospodarowania przestrzennego znaczy tyle, co konstytucja (czyli nic)
  • Odpowiedz
@DerMirker: Wiem, że wszyscy odpowiadamy na mem, ale w Polsce jest naprawdę czysto. Jedź na południe, zero segregacji, wyładowane kontenery na ulicach, smród i sok ze śmieci płynący po ulicach. Z parkowaniem tez bym dyskutował..
Ale ojkofobia dalej w trendzie widać..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@nicspecjalnego: jaka ojkofobia? Twoim zdaniem nie ma problemu ze wciskaniem bloków byle gdzie, rozjeżdżaniem trawników, paleniem śmieci w paleniskach i podpalaniem wysypisk?

Polecam się jeszcze szczelniej zamknąć w swojej twierdzy i dzielnie odpierać szturm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcus1a: to gdzie mieszkasz w tych wloszech? Chyba w slamsach xD wiele razy bylem we wloszech i tak wyglada to podobnie jak na pic rel smieci sa w workach poukladane a nie #!$%@? na ziemi, jest czysto xD nie wspominajac o wenecji gdzie przy takiej ilosci turystow jest czysto a smieci sa wywozone lodkami no ale ty tam mieszkasz i widziales xD
  • Odpowiedz
Gdyby nie czas w którym mieszkałem w Niemczech to nawet bym nie wiedział jaki tu jest syf, po powrocie chyba z tydzień miałem depresję od śmieci i gówien na chodnikach.
  • Odpowiedz
@marcus1a: żeś się uczepił tych śmieci w Europie. Czy na dolnym obrazku rzeczywiście najbardziej psują krajobraz śmieci? A może bilboardy, samochody na trawnikach i patodeweloperka już tak się wpisały w wizerunek Polski, że tego po prostu nie zauważasz?
  • Odpowiedz