Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem z psem na spacerze i chciałem coś na szybko zejść, patrzę a tu policja spisuje ludzi którzy jedza sobie na trybunach przy stadionie korona w #krakow xD. Na zdjęciu widać jak policja (z lewej strony) zmierza do pary po prawej stronie. Absurd xD #koronawirus #policja

W ogóle to podjechała sobie suka, 2 policjantów zrobiło obchód wokół całego stadionu i zakładało za każdy murek i schodni, czy nikt na pewno nie pije tam kawki xD
ama_tor - Wczoraj byłem z psem na spacerze i chciałem coś na szybko zejść, patrzę a t...

źródło: comment_1614762833d8ugdBGUdI06qXnb79XYl0.jpg

Pobierz
  • 25
@ama_tor: W sumie ciekawa sprawa. Sport amatorski na powietrzu można uprawiać (bieżnia wokół boiska), ale widzów na żadnym meczu być nie może. Ciekawe czy wolno biegać podczas meczu XD
@ama_tor: O koorva. A ja wczoraj koło 12:30 się tam rozłożyłem z kawusią, gęba do słońca, słuchawki na łeb i chill out a ty mówisz że tam chwilę później psiarnia z Zamojskiego wbiła? Jaki żal - ludzie pijący/ jedzący na trybunach sztuk cztery na cały stadion, faktycznie potężne zagrożenie epidemiologiczne. Jprdl.
Icheb82 - @ama_tor: O koorva. A ja wczoraj koło 12:30 się tam rozłożyłem z kawusią, g...

źródło: comment_1614778643Co7VXfsVlCzZGShoqKyrRe.jpg

Pobierz
@ama_tor: @metalfacee @arnoldinho71 @bartez_94 @ad1s @RoyalWolf @Alpha_Male @Icheb82 @swerve @dracul @knur3000 @zielona_kulka

Wyjaśnienie tej sytuacji jest bardzo proste. Dzisiaj były próbne matury, a korona to od wieków idealne miejsce na to żeby pójść na piwko po zajęciach. Niedaleko są 2 licea i technikum. Zawsze w takie dni chodzą i spisują małolatów. Najczęściej się kończy tylko na spisaniu. Można skończyć wątek