Wpis z mikrobloga

Slogan "radość z jazdy" #bmw sobie wymyśliło mega adekwatnie do tego co czuje kierowca wsiadając do ich samochodów.

Jeździłem w swoim życiu już wieloma samochodami, ale to jak prowadzi się nowa seria 3 jest niesamowite. Wahałem się jeszcze przy alfie bo jestem w niej zakochany od dłuższego czasu ale jednak po pierwszych dniach nie było sytuacji żebym żałował decyzji.

Jaram się w cholerę i kilka razy dziennie szukam powodu żeby gdzieś się przejechać ()

Aaa no i wiadomo 2.0 to nie BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #motoryzacja #g20
krzych0 - Slogan "radość z jazdy" #bmw sobie wymyśliło mega adekwatnie do tego co czu...

źródło: comment_1614780785PJMKgO3d9c7DnaRmlepgn7.jpg

Pobierz
  • 53
@bidzej: Nie, różnica aktualnie w cenach pomiędzy ropniakiem a Pb zwróciłaby się po jakiś 100k km. Nie licząc potencjalnie bardziej kosztownego serwisowania. Ja go pewnie opędzę po 120-150k przebiegu więc opłacalność niewielka. A to 2.0 190 KM jest idealne pod moje potrzeby.
@krzych0: Diesela w bmw nie kupujesz z powodu oszczednosci, ostatnio Patryk Mikiciuk podsumowal gnoj w bmw. Mam 3.0 w gnoju i moment obrotowy tego silnika robi swoje.
@Xulodue: to już paleta individual, nie na moje progi (i chyba tylko w m4 dostępna)
@sh2dov: no jasne ale biorąc nowe i mając ograniczony budżet poruszasz się w obszarze pewnych możliwości. 3.0 było poza jakimkolwiek zasięgiem wiec nie ma tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzych0: Rozumiem to ale pisanie, ze bmki w gnoju jak niektorzy twierdza, ze gowno jest troche slabe. Silniki diesla w wielu markach maja sie wolna krecic i klekotac, a w bmw #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i jak nastepne auto kupie M440d
@sh2dov: ja nic takiego o klekotach nie pisałem i sam bym zgarnął takiego. Ale jak wyżej, nie mój budżet a dopłacać do 2.0 w gnoju było bezsensem ekonomicznym.