Wpis z mikrobloga

#tabaka #wykopsnuffersclub
Szybkie pytanko która z tych tabak lepsza: ozona o czy ozona r? Kiedyś słyszałem, że jedna z nich chemicznie smakuje, ale nie pamiętam która.
Drugie pytanie to który z jbr najlepiej wybrać? Oprócz zielonego, bo z miętowych mam już swojego faworyta (Alpina).
Proszę o opinie i radę.
Pozdrawiam szanowne grono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Szkalownik: wg mnie ozona O jest lepsza niz R bo mniej czuc sztuczny aromat ale R nie jest jakas sztuczna w moim odczuciu. Najlepsza i tak jest C ktora ma mocno czekoladowe nuty i do tego delikatna wisnia ;)
Niebieska JBR mocno przypomina Alpine. Zoltej i czerwonej nie znam ale zielona jest prze kozak.
@Szkalownik: Z JBR mam zieloną i niebieską. Zielona smakuje, jak to powiedziała @Hertha jak gumy orbit, a ja bym dodał, że jak pasta do zębów Blend-a-Med, czyli chemicznie. Niebieska jest słabsza w "miętowości" i czuć więcej tytoniu. Alpina jest delikatna i można wciągnąć pół paczki w jeden wieczór. Nie polecam JBR szczególnie zielonej. Jeśli chcesz coś mocniejszego lekko miętowego, to wg mnie bezkonkurencyjny jest Aramis. Jest droższy, ale wart swojej ceny,