Wpis z mikrobloga

Cześć. Zanim wydam lekko zarobione pieniądze na żarówki philips hue i mostek, muszę zadać pytanie. Czy mając telewizor samsunga, można zsynchronizować ten zestaw żarówek i mostka tak aby reagowały na to co jest aktualnie wyświetlane na TV? Czy wymaga to telewizora Philips? Chciałbym móc oglądać wiadomości tvp z efektami nad głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hue #philipshue #samsung
  • 6
  • Odpowiedz
hue hdmi sync box


@Oastry: na jakiej zasadzie to działa? podłacza sie to po drodze między dekoderem a tv? A co kiedy odpale sobie film na aplikacji YouTube bezposrednio w TV? wtedy sygnał nie idzie przez HDMI, czyli w takim wypadku nie bedzie działać?
  • Odpowiedz
@gshock1g: dokładnie tak, podobnie z netflixem z TV nie zadziała więc według mnie to średnia opcja za takie pieniądze. Dobre rozwiązanie to rzucanie obrazu z laptopa na TV z użyciem darmowej apki Hue Play która robi to samo co to urządzenie
  • Odpowiedz
@gshock1g @Oastry zawsze można odpalić netflixa albo youtube przez jakiś odtwarzacz multimedialny np xiaomi mi boxa i wtedy będzie śmigać. Też się zastanawiam nad kupnem, ale ta cena to jakieś nieporozumienie, i kolejna wada to to że niestety ale sync box nie ma wsparcia hdmi 2.1 ,istotne dla kogoś kto chce to podpiąć pod konsole nowej generacji.
  • Odpowiedz
@arcadio_morales: właśnie dzisiaj odebrałem przesyłkę z żarówkami i Bridge'm. Jak narazie mam zrobione światła w salonie i kuchni, ale na tym sie nie skończy, zajebiste to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym sync box nie będę sie bawił, za drogo, poczekam aż mi telewizor zdechnie a że to samsung to chyba długo nie potrwa ( ) i następny będzie Philipsa.
  • Odpowiedz