Wpis z mikrobloga

Minęło sporo czasu odkąd się wyprowadziłem i muszę przyznać że było to najlepsze co mogłem zrobić. Odżyłem, śpię jak dziecko, nerwica się uspokoiła jest po prostu dobrze. (mimo wiecie deprechy związanej ze stanem naszego państwa, covidem itd).
Od czasu do czasu zerknę na zajętość tych lokali, no i zaczęło się. Lokal zarówno obok mnie jak i pode mną już w weekendy są zajęte. Po co? Wiemy to doskonale. Imprezy.
Boli nadal, bo musiałem się wyprowadzić i kompletnie nie mam jak doprowadzić tą sprawę do jakiegoś sprawiedliwego rozwiązania, ot po prostu normalnie mieszkający człowiek przegrał z działalnością gospodarczą prowadzoną w bloku za ścianą.
Jedyne czego jeszcze nie zrobiłem a chciałbym, ale nie wiem gdzie zacząć szukać to skonsultować się z prawnikiem w sprawie ew. pozwu cywilnego obu firm/właścicieli.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
#wynajemkrotkoterminowytorak
  • 4
Boli nadal, bo musiałem się wyprowadzić i kompletnie nie mam jak doprowadzić tą sprawę do jakiegoś sprawiedliwego rozwiązania


@Jasak: jeśli szukasz sprawiedliwości to musisz iść do sądu. Samym działaniem administracyjnym w tym chorym państwie niewiele zrobisz.