Wpis z mikrobloga

@piotrveyner: Najlepszy jest Sian. Jest tez najnowszy w kolekcji z tych duzych afaik. Dlatego, ze ma ciekawe rozwiazania. Poukrywane wajchy do otwierania drzwi. Pod oszenia spoilera etc. Jak sie je buduje to widac ‘ewolucje’ calego peocesu budowania tez.

Co do białego. To nie mam opinii. Nie mam go i nie budowalem, wiec ciezko mi sie wypowiedziec na ten temat. Z pewnoscia znajdziesz jakies recenzje online.
@piotrveyner: 5k to nie jest wielka kwota w odczuciu rocznym. Zawsze możesz odkładać pieniądze i sobie kupić co jakiś czas.
Zawsze możesz kupić dwa takie same zestawy i rzucić jeden na półkę.
@SentineI: Jak się przedstawia Ferrari? Chciałem do białego Porsche dodać do towarzystwa, ale bardzo krytyczne opinie w necie czytam, ze ten model im nie wyszedł. Jak oceniasz?
@SentineI: Właśnie takie opinie tez spotkałem, ze gdyby tyle staranności dołożyli do konstrukcji, co do naklejek, to byłby super model. To prawda, ze za wysoko zawieszony? W necie widziałem przeróbki, by zmniejszyć dystans między opona a nadkolem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SentineI: dopiero teraz widzę jaka jest różnica w wielkości między McLarenem a Porsche. A myślałem że McLaren jest całkiem duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotrveyner: mam tego Porsche. Fajnie mi się go składało. Teraz czekam na dostawę silników i sterowania i zrobię z niego RC.
Jeśli chodzi o porównanie, to jest mniej klocków. Np Bugatti czy lambo mają podwozie zabudowane. W rsr nie. Jest dużo lżejszy i mniej sztywny.
Na plusy to skręcane koła, działający silnik, otwierane drzwi i klapa z tyłu oraz amortyzacja. Prosty model do przerobienia na RC.