Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 368
Wychodząc w nocy zaspany z sypialni otrzeźwił mnie smród węglowej wędzarni... Powietrze w tej chwili jest katastrofalnie zanieczyszczone i smog wdarł się także do mieszkania, pomimo zamkniętych okien. W sypialni mam oczyszczacz i czujnik PM, więc różnica jest kolosalna, wyczuwalna natychmiast samym tylko nosem. Oddychamy tym pyłem, mamy nim przesiąknięte ubrania, włosy, skórę... Przyzwyczajamy się do tego zapachu, przestajemy zauważać... Kiedy to się wreszcie skończy? W całym woj. Śląskim za 7 miesięcy stare piece węglowe mają stać się nielegalne, ale przecież wciąż są użytkowane w kilkudziesięciu tys. domów i mieszkań! #smog #slask #katowice #pszczyna #gliwice #zabrze #rudaslaska
Jonn - Wychodząc w nocy zaspany z sypialni otrzeźwił mnie smród węglowej wędzarni... ...

źródło: comment_1615260068mA792xAOLbM3o2jG3KMlod.jpg

Pobierz
  • 70
@Jonn huk że ludzie wokół żyją krócej i mają przewlekłe choroby, ważne że somsiad oszczędza i śmieciami pali, ale należy mu siem bo do kościółka chodzi i na tacę daje.

"Te państwo takie niedobre, każe wymieniać piece. Nie po to ja kupił najtańszy piec rzebym teraz go wymnieniał! Precz z żądem! Wolność! Ekologja to wymysł, tylko mojem piemniążki chcom! Ja mam inne wydatki, czeba nowe felgi do passata, hanka chce nowy tv