Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie prostuje, a potem są one powielane dalej. Dlatego chciałbym poinformować wszystkich wykopujących te dwa znaleziska:
1. "Ten komunista zamykał gejów w obozach" (950 wykopów) - źródło Najwyższy Czas
2. Zsyłał homoseksualistów do obozów koncentracyjnych. - źródło Pantarhei24.com
że zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe, dodane w Photoshopie. Dostepne jest oryginalne zdjęcie, na którym widać, że żadnej twarzy Che tam nie było.

#bekazprawakow #lgbt #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie pro...

źródło: comment_1615326400ysNCWoMNMgFMIeNrG560Gm.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@R187 czlowieku, z ekstrem to byłem na imprezie urodzinowej gdzie 90% to było homo, znam parę lesbijek co każda z nich ma dziecko z in vitro (i nomen omen żadna z nich nie udziela się pod hasłami OSK), więc wychodzi na to, że nie mam uczulenia na orientację.
Mam uczulenie na dzieciołów i pożytecznych idiotów.
  • Odpowiedz
@R187: O kurde, masz jakiś skrypt do FAQ czy tak szybko te strzałki rysowałes? Czyli mówisz, ze to taki trolling? No dobrze, ale w takim razie trzeba powiedzieć wszystkim alt-lewicowym młodzieńcom, że te koszulki z Che to taki żarcik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O kurde, masz jakiś skrypt do FAQ czy tak szybko te strzałki rysowałes?


@goparys: Już dzisiaj to wstawiałem na Wykopie, bo było znalezisko o Che na głównej i oczywiście jego autor wrzucił do powiązanych ten fałszywy artykuł o twarzy Che na tle skrzynki pocztowej w kolorach LGBT, więc tam napisałem sprostowanie, użyłem teraz tej samej grafiki ponownie.
  • Odpowiedz
Ty z moralnością nie wyskakuj bo ostatnio starałeś się wytłumaczyć, że można uprawiać seks z czternastoletnią dziewczynką


@zaczarowanyKabanos: Jest to legalne w 15 krajach Europy, taki jest obiektywny fakt. Nigdzie nie napisałem, że to jest dobre i powinno się tak robić czy to pochwalać.

teraz bronisz komunistów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bronię komunistów poprzez odcięcie hiszpańskiej społeczności LGBT od wizerunku komunisty? Chyba coś Ci się pomyliło. Ja
  • Odpowiedz
@R187: widziałem ludzi ze środowisk LGBT w bluzach z Che. Mało mnie obchodzi prawdziwość tego zdjęcia, gdy mentalność ludzi dalej jest na tak żenującym poziomie. Nie mam nic przeciwko LGBT. Nie lubię głupoty i problemów z analizą faktów. Dla Ciebie wykopałbym jeszcze 10 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maldonado: Czyli nie liczą się fakty, tylko osobiste doświadczenia? Czyli np. jakby było znalezisko, że ksiądz zgwałcił 10 latkę, to można wykopać nawet jak historia jest zmyślona, bo wcześniej się słyszało o innej sprawie, gdzie też był ksiądz gwałcący dzieci, dobrze rozumiem ten tok rozumowania? xD
  • Odpowiedz
@R187: To jest znalezisko, które prawdopodobnie kliknąłem wypuszczając powietrze z nosa szybciej, poszedłem dalej i zapomniałem o tym 5 minut później. Nie zesraj się xD
  • Odpowiedz
mbn


@R187: ale czego oczekujesz? Że pojadę tam i sprawdze jak wygląda ta skrzynka? To tylko ilustracja (paskudnie zmanipulowana, fakt) do trendu takiego, że lewica zachwyca się Che, a zwłaszcza jej "zboczona" frakcja. Jest to paradoks którego ta manipulacja nie zmienia i wcale się na tym nie opiera.
  • Odpowiedz
To tylko ilustracja (paskudnie zmanipulowana, fakt) do trendu takiego, że lewica zachwyca się Che,


@mbn-pl: Tytuły artykułów z obu znalezisk to "Che został twarzą LGBT" i dowodem tego mają być zdjęcia z Madrytu, podczas gdy nic takiego nie miało miejsca.
  • Odpowiedz