Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowe to jednak żyją na recruit difficulty i nawet się z tym nie kryją. Mamy taką różową w robocie, która non-stop nawija a to do drugiej lochy w biurze albo o zgrozo do mnie. (wygryw co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Ja to tam tylko przytakuje i udaje, że słucham ale czasem to aż korci żeby coś powiedzieć. Locha nie dość, że krasnal (ze 160cm w kapeluszu może) to jeszcze ze 2 jak nie 3 razy szersza ode mnie. Ze 160 kg żywej wagi, i tak kupa sadła kręci z trzema chłopami na raz czaicie XD
#!$%@? i gada o tym na całe biuro, że o patrz ten to ma 26 lat i ma własną firmę no ale jest niski (a typ prawie 180) albo wczoraj napisał do mnie ten o popatrz (i pokazuje typa może nie Chada ale takiego normika 6/10 trochę ulanego i typ spermi do kaszalota xD) - No i nie wiem na, którego się zdecydować - #!$%@?, że ani ten ani tamten jej nie pasuje i tak będzie z nimi pisać bo nie ma nic lepszego do roboty, niech sobie robią nadzieje. Typiara dosłownie non-stop dostaje jakieś telefony, sms-y od fagasów, psiapsiół czy #!$%@? wie kogo. Ma o sobie mniemanie jakby była nie wiadomo kim.
#!$%@? spermiarze co wy uczyniliście? Jeżeli taki gruby pasztet ma się za nie wiadomo kogo i sra wyżej niż dupe ma to co to będzie dalej...
I niech mi ktoś powie, że różowe mają w życiu ciężko...
#!$%@? ile ja bym dał żeby mieć chociaż do kogo mordę otworzyć ale nie #!$%@? nie dla śmiecia to dla księżniczki. Mi to nawet kasjerki na dzień dobry i do widzenia nie odpowiadają a normiki na ulicy patrzą z obrzydzeniem jakbym co najmniej im psa zabił. I tak się toczy to #!$%@? życie, praca u Janusza za gówno pieniądz, zero związków czy przyjaciół. #!$%@? co się stało z tym światem? Jak to jest, że stary helupiarz Mirek z dworca centralnego (spotykam go zawsze jak wracam nocnym z roboty) ma w sobie więcej empatii i życzliwości niż przeciętna różowa czy normik. Powie dzień dobry, kulturalnie zapyta czy poczęstuje szlugiem albo czy się jednak nie zdecyduje na ćwiare. Zapyta jak dzień minął, jak życie mija... #!$%@? czy to co się dzieje wokół to jakiś matrix? Obudźcie mnie, ja już nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°))

#przegryw #pracbaza ##!$%@? #spermiarzalert ##!$%@? #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048d69988b775000aca9ac4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10