Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Porównujecie się czasem do swoich starych znajomych ze szkoły np? Pamiętam, że jak byłem w wieku szkolnym to całymi dniami siedziałem w domu, prawie nigdzie nie wychodziłem na spotkania/imprezy, nie poznawałem wielu dziewczyn, 0 zainteresowań w przeciwieństwie to innych, którzy korzystali z życia czyli imprezy, spotykanie się z laskami, wakacje, podróże, wyjazdy z ekipą, itd.. no wiecie po prostu prawo młodości. Teraz ci wszyscy tak jakby stanęli w miejscu, ustatkowali się, stali się bardziej hmm domatorami? brzuszki piwne, siedzenie w domu, praca-dom-praca-dom. Nie wiem czy to wynik tego, że ominęło mnie to korzystanie z młodości ale dopiero w wieku 25+ dotarło do mnie, że przecież teraz mogę wszystko, mam pracę i kasę więc co chce to robię, jak chcę to gdzieś jadę, znalazłem nagle zainteresowania/hobby, spotykam się z różnymi laskami (niestety poznaje tylko przez neta) co w sumie i tak jest ciężkie bo te najfajniejsze zajęte od dawna, zacząłem wychodzić z domu nawet sam na różne wydarzenia kulturalne, zacząłem uprawiać sport. Zupełnie tak jakby w młodości ktoś mną sterował i dopiero teraz odzyskałem świadomośc tylko teraz zupełnie ciężej o wyjście z kimś chociażby na piwo, ciężej o te fajne laski które mogłem poznać w szkole kiedyś, ciężej o nowych znajomych, itp. Też zauważyliście taką nienormalną zmianę u siebie, że w momencie keidy powinniście być dynamiczni to byliście piwniczakami a teraz gdy powinniście być ustatkowani to chcecie robić wszystko?

#przegryw #tfwnogf #rozwojosobisty #przemyslenia #zwiazki


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604de94a4fe83c000a9045ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Porównujecie się czasem do swoich s...

źródło: comment_1615722112cQ611Q778Sd3x5Llolcmpc.jpg

Pobierz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: To trochę o mnie, bo w wieku 14-26 lata zaczęły się pierwsze imprezy, pierwsze "randkowania", puszczanie strzałek dziewczynom ze szkoły, wakacje z kumplami nad jeziorem 40km od domu, pierwsze pocałunki, pierwsza dziewczyna, pierwszy sex, dużo fajnych przygód itp.
Teraz 32 lata here. Praca, mieszkanie bez kredytu, dwa samochody, motor, wakacje 2razy w roku, niedawno pojawił się berbeć, atrakcyjna żona i .... bardzo często wracam myślami do tamtych czasów, które były
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak też tak mam, czuję się na 16 lat a mam 28. Wydaję mi się, że jeśli ktoś jest towarzyski to zaczyna się bardzo wcześnie, ja mieszkałem we wsi na skraju wioski więc nigdy nie miałem kolegi, nikt nie był u mnie w domu, i nie byłem silny ani inteligentny wiec ludzie sami też nie chcieli mnie poznawać z niską samooceną po prostu się człowiek nie stara. Czy miałeś jednego