Wpis z mikrobloga

Ma ktoś rekomendacje dla mnie? Czuję, że mam #!$%@? lekarza, bo najpierw sertralina i risperidon, przez które zlałem się niesamowicie, a teraz wenlafaksyna, która miała mnie aktywizować, ale sprawiła, że mam #!$%@? na życie i tylko gram w lola (°° Pewien typ polecił mi Escitalopram, miał ktoś z tym doświadczenia?
#depresja #ssri #snri #antydepresanty #psychologia #psychiatria #przegryw #pytaniedoeksperta
  • 17
  • Odpowiedz
@Flash_Anderin: welbox jest po ~65zł (ale nie w tym miesiącu, jakiś problem z dostawami). jak to też za dużo to w sumie nie wiem.
małe dawki amisulprydu można dołączyć w celu aktywizacji
może z moklobemidem więcej szczęścia będziesz miał
modafinil nie wiem czy jest i ile kosztuje
jeszcze można rozważyć mirtazapine + snri

ew. wortiokestyna ale nie mam z tym żadnego doświadczenia.
  • Odpowiedz
@wyk00p: po samej mircie na pewno przytyje, czy w połączeniu z 225mg wenli nie będzie lepiej to mam wątpliwości. niby to połączenie ma mocno podbijać noradrenaline/serotoninę
ale ta, jest takie ryzyko.

Biorę 150 mg wenli, 100 mg sulpirydu i 300 mg buprioponu. Zero poprawy i chęci do życia. To jest cyrk.

niektórym nic nie pomoże jak wierzyć star*d ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie myślałeś żebrać o przyjęcie
  • Odpowiedz
@10129: Ja nam CHaD, ale od września trzyma mnie harda depresja. Do tej pory nigdy nie miałem takiego rzutu, bo leki działały. Teraz to dramat.
  • Odpowiedz
@Flash_Anderin: Nie robiłem. W skrócie: brak napadów lęków, które uniemożliwiały mi np. siedzenie i oglądanie serialów, trochę więcej chęci do wszystkiego/aktywności. Jest to moje pierwsze SSRI i w ogóle lek z tego zakresu. Nie wiem więc czego się spodziewać po działaniu, ale cudów nie oczekuje. Ma mi on pomóc w sposób taki, żeby normalnie funkcjonować i żeby pracować nad sobą/psychoterapią. SSRI z tego co wiem się rozkręcają nawet 4-5 tygodni, więc
  • Odpowiedz