Wpis z mikrobloga

praca za minimalną we Wrocławiu. Wypłata 2k


@Ogau: Jeśli wyprowadzasz się do Wrocławia po to żeby zarabiać minimalną to serdecznie gratuluję. Przyjmij jeszcze, że pół etatu, będzie bardziej dramatycznie.
  • Odpowiedz
@GregPelka FALSZ. WSZYSTKO ZALEZY OD SPOSOBU MYSLENIA I TYM CZYM SIE ROBI, JA W WIEKU 20 LAT MAM JUZ M4, CHALUPKE Z OGRODEM OCZYWIŚCIE NA WYNAJEM BO JAK MI SIE ZNUDZI TO SE POJADE W INNA STRONE ANGLII, A TERAZ WLASNIE SOBIE KUPUJE W TYM MOMENCIE BUTY ZA £400 FUNTUW I W BLETCE CALI 3.5 ZA £120
TAK JAK MOWILEM WSZYSTKO ZALEZY OD SPOSOBU MYSLENIA POZDRO
  • Odpowiedz
wyliczenia z dupy.


@Admast: Chyba Twoje xD

Ja za dom z 3 sypialniami place £75 miesięcznie za gaz i prąd. Nie wiem kto i gdzie miałby płacić za jedną osobę £100 miesięcznie.


Nie wiem czy wiesz, ale prąd i gaz zużywają ludzie, nie sypialnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

the average annual cost for a standard variable tariff, which works out at around £86.83 a month.

Źródło: https://www.energyhelpline.com/help/the-average-gas-and-electric-bills-in-the-uk
  • Odpowiedz
@GregPelka: nie wiem jak jest w uk, ale biorąc pod uwagę że w polsce jak ktoś ogarnia surwiwal to jest w stanie fajnie żyć za tą minimalną to w uk ogarnięta osoba musi mieć naprawde spoko życie
  • Odpowiedz
@GregPelka: Jak zarabiasz minimalną to nie płacisz 30 za telefon, umówmy się xD TV licence nie jest obowiązkowe a rachunki za gaz i prąd to chyba raz na 3 miesiące. Poza tym jeśli nawet oboje pracujecie za minimalną to wspólnie gotujecie itp i zostaje wam więcej. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek wynajmował sam chatę zarabiając tak mało.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: bardzo duzo osob, nie wiem w jakiej bance zyjesz. Ja akurat jestem z Polski A z okolic miasta wojewodzkiego szczycącego się najniższym bezrobociem. Tak, ogłoszeń z pracą dużo, ale sęk w tym co to za praca - magazyny, call center i obsługa klienta za grosze. Widelki od 1800-2,5k, czesto na zleceniach. I ludzie pracuja w takich miejscach na gowno umowach. Tylko mi nie mow, ze 'trzeba bylo sie uczyc' bo
  • Odpowiedz
@sorek co by nie mówić, to i tak opcja dla wytrwałych zapaleńców. Nic nie mam do wyjazdów, ale można się zdziwić;) ja wiem, że to nie dla mnie, więc jak mnie życie zmusi, to będzie mi ciężko.
  • Odpowiedz
wynajem kawalerki w mieście 15k mieszkańców (bazuję na ogłoszeniach lokalnych) 1400+prąd/gaz do tego net/telefon


@ShoCku: 1400 to kawalerka w Warszawie kosztuje jeśli dobrze poszukasz. Nie rarytas, ale znośnie, blisko centrum. Serio.
  • Odpowiedz