Wpis z mikrobloga

@ChamskoCytuje: ()

Ja też dzisiaj negocjuje, 2€ podwyżki za to że jakiś #!$%@? śmiał mnie skrytykować że za dokładnie pracuję - obniżenie jakości przy zachowaniu mojego autografu będzie słono kosztować a jak nie to wiem którędy na pociąg.
Dostałeś obniżkę i dalej pracujesz? Uwielbiam polaków, właśnie takim szefem bede - wejść na hale, napluć wszystkim w ryj a potem kisnąć jak będą #!$%@?ć soviectusy za miske ryżu bez wypłaty na czas ciesząc się z przywileju pracy


@suqmadiq2ama: tak rzucę papierem i będę żył powietrzem. Załatwię inną robotę i od razu się zwolnie, do tego czasu bede starał przeciagnac sie podpisanie aneksu
@ChamskoCytuje: zastanawia mnie przebieg tej rozmowy:
- przyszedłem po podwyżkę
- nie, dostaniesz obniżkę

Kurde, jak można takie coś w oczy powiedzieć i nie spodziewać się #!$%@?, raczej założyłbym że od jakiegoś czasu szukali sposobu na wymiane
@ChamskoCytuje: zanim rzucisz papierami, koniecznie dodaj wpis "mam już dość tej roboty w januszexie, dzisiaj rzucam papierami". Potem ktoś doda "jakim cudem to dostaje po 200 plusów dziennie" i wszystko będzie się kręcić jak należy ( ͡~ ͜ʖ͡º)

@mroznykasztan: u mnie było podobnie. Jak to stwierdził nauczyciel - liczy się aktualny stan wiedzy ucznia. Trochę sensu w tym nawet jest :)
Dostałeś obniżkę i dalej pracujesz? Uwielbiam polaków, właśnie takim szefem bede - wejść na hale, napluć wszystkim w ryj a potem kisnąć jak będą #!$%@?ć soviectusy za miske ryżu bez wypłaty na czas ciesząc się z przywileju pracy


@suqmadiq2ama: tak rzucę papierem i będę żył powietrzem. Załatwię inną robotę i od razu się zwolnie, do tego czasu bede starał przeciagnac sie podpisanie aneksu

@ChamskoCytuje: No to już wiesz dlaczego jesteś
Dla wykopków wszystko to bait, w świecie rzeczywistym nic się nie dzieje


@Byku-z-Plastiku W świecie rzeczywistym obowiązuje nas prawo. OP niczego nie podpisał, więc żadnej obniżki nie ma, a wy jesteście bandą pelikanów.