Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć!
Mam pewien problem z Uniwersytetem Warszawskim. Mianowicie od kilku lat przyznawali trzeci i czwarty termin(terminy poprawkowe) w sesji letniej jeżeli z jakiegoś przedmiotu podwinęła Ci się noga i nie udało się zaliczyć egzaminu w sesji zimowej. I tak mi się właśnie stało w tym semestrze tzn. w poprzednim zimowym, więc z myślą że jakoś to będzie napisałem podanie o ten trzeci i czwarty termin w sesji letniej tuż po niezdanym egzaminie. Ale ku mojemu zdziwieniu dostałem informację(po dwóch tygodniach od złożenia podania) że Pan Szanowny dziekan zmienił zasady dwa dni przed odpowiedzią na moje podanie. Że teraz już nie ma czegoś takiego i przyznają mi jeden darmowy termin który przypada w tym tygodniu...
I tutaj pojawia się moje pytanie czy uczelnia może tak z dnia na dzień zmieniać swoje zasady? Gdzie pomiędzy złożeniem podania a otrzymaniem odpowiedzi opiekunka roku oraz Pani z dziekanatu, powiedziały że podanie to tylko formalność i dostanę 3 i 4 termin (a dodatkowo, Pani z dziekanatu podała kwotę, jaką powonieniem uiścić za dodatkowe terminy). Ale finalnie okazało się jak już wyżej wspomniałem. Czy ktokolwiek wie co mogę zrobić w takiej sytuacji?
#poradyprawne #uw #uniwersytetwarszawski #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605697112f2b84000aacc5a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@tyrytyty: No zbędne są imo takie śmieszki xD Skoro od lat tak było, a dziekan po rozpoczęciu semestru(już w trakcie trwania jego w zasadzie) zmienił sobie od tak zdanie
Dodatkowo kilka dni przed decyzją na podanie Panie z dziekanatu i inne osoby gwarantowały taką możliwość.