Wpis z mikrobloga

Chcecie zeby pandemia sie jak najszybciej skonczyla? Stosujcie sie do ponizszych krokow:
- nie noscie masek;
- nie trzymajcie na sile odstepow od innych ludzi;
- przestancie dezynfekowac co chwile rece, serio wystarczy je umyc;
- chcecie isc na silownie? Wyrobcie sobie licencje sportowa i idzcie;
- sa u was otwarte restauracje? No to wiecie co robic;
- spotykajcie sie ze znajomymi;
- przestancie sie interesowac calym cyrkiem - nie ogladajcie wiadomosci, nie czytajcie kolejnego wywiadu z "ekspertem"

Prawda jest taka, ze im szybciej bedziemy mieli cala pandemie gdzies i im szybciej przestaniemy sie stosowac do durnych obostrzen tym szybciej sie ta cala szopka skonczy. Przejdziemy nad tym do porzadku dziennego i covid zajmie jemu nalezne miejsce obok innych sezonowych infekcji drog oddechowych.
#koronawirus
  • 171
Neguje jedynie skutecznosc restrykcji ktore nic nie daja - sa teatrem dla ludu, ktory ma pokazac, ze rzad cos robi. No bo gdyby nie zamkneli to by mieli krew na rekach.

A sluzba zdrowia byla niewydolna i przed pandemia. Zadna nowosc


@Wandsbeker: i tu masz bardzo dużo racji, ale nie do końca. Przestrzeganie higieny i dystansu pozwoli ograniczyć ekspozycję i ryzyko zachorowania w jakimś stopniu. Niezależnie, czy grypa, covid, czy zwykły
@Wandsbeker: taaaak... właśnie sobie poszedłem na basen, zrobiłem jak mówiłeś wróciłem do normalności na uwaga łącznie 3h i jak sie to skończyło ? wynik pozytywny, od tygodnia jestem pozbawiona węchu i smaku a chrycham jak passat na gazie... nie no zajebiście olać wszystko, a potem do końca życia męczyć się ze zwłóknieniami na płuchach... ha tfu na Ciebie za te wywody....