Wpis z mikrobloga

Niestety nie blisko ale brałem od gościa już 2 auta w przeciągu około 3 lat i były bardzo ok. Na inne spojrzałem aby ocenić stan inwentarza i też przyzwoicie, warto jednak zadzwonić i dopytać czy czegoś nie szykuje bo nie wszystko ma wystawione. Oczywiście faktura na pełną kwotę i wszystkie papiery uporządkowane. Zobacz lb goldcar Mieroszów
@Iudex: raz tak właśnie brałem, nawet z certyfikatem dekry, jaki to super nie jest. Potem się okazało że jednak nie do końca i wsadziłem jeszcze około 3-4 tys przy wartości auta 30k PLN. Niby niewiele ale jednak certyfikat i gwarancja gówno warta.
Aaa auto byłem raz bo znajomy prosił i więcej sie tam nie pojawię, szkoda zdrowia na ich gadki.
@Iudex: u mnie niestety nawet wizyta w serwisie nic by nie dała. Skrzynia biegów po rozgrzaniu typu jazda w korku albo autostrada strasznie haczyła 1 i 2 bieg, po weryfikacji zrobiłem synchronizatory i nowy lepszy olej a że skrzynia zdjęta to i nowe sprzęgło i dwumasa dla spokojności wstawiona. Teraz czy kupno nowego czy używanego to trochę loteria. Znam branże od 20 lat od fabryk gdzie miałem rodzinę po komisy i
@ack w rogowie sobockim (wioska przed sobotka) sa 2 place z autami z Niemiec. u tego pierwszego handlarza kupilem 2 razy i bylo spoko. mozna u niego tez zamowic coś konkretnego lub pojechac z nim za grosze i samemu cos wybrac. za granica koles oferuje pomoc w ogledzinach, doradza i pomaga w sprowadzaniu i formalnościach.
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za wszystkie rekomendacje (te negatywne też). Jest z czego wybierać. Teraz tylko coś wybrać. :)