Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś wie czy da się kupić gdzieś w Polsce gravela Marin Four Corners? W sklepach internetowych nie mają na magazynach, w Warszawie stacjonarnie też nigdzie nie mogłem znaleźć. Wiem że przez pandemię, wysokie ceny stali rowery są trudniej dostępne, ale czy jest szansa dorwać coś jeszcze przed wakacjami?

#rower #szosa #gravel
  • 21
  • Odpowiedz
@quaqu: Najlepiej zadzwoń do dystrybutorów czy oficjalnych sklepów i zapytaj czy mają jakieś info o dostawie. Słyszałem plotkę, że dostawa paru marek na Polskę, w tym Marina ma być na przełomie czerwca/lipca. Ale nie traktuj tego jako pewnik, tylko zwyczajną plotkę.
  • Odpowiedz
Ty chyba wlasnie xs chciała... Bo to karzeł 164cm, dzięki juz jej wysyłam. Znam sklep we wro który ma gravela bergamont 5 za jakies 4200 kolor złoty rozmiar s damski
  • Odpowiedz
@KamilVeb:
Btw. Może poszukać NS Bikes Rag 2+ 2021, parę dni temu rzucili na sklepy. Widziałem dostępne L i M, może S też gdzieś będzie. Jest to 800 zł ponad budżet, ale to naprawdę fajny rower jest.
  • Odpowiedz
@quaqu: Wiem, że sporo ponad budżet, ale serio polecam NS Bikes Rag 2+. Zawsze może część wziąć na raty 0%. Malowania w tym roku bez szału, ale ogólnie spoko rower na dość fajnym napędzie. Rok temu Ragi w popularnych rozmiarach były wykupione w 1.5 miesiąca. Więc teraz też pewnie znikną za parę dni.
  • Odpowiedz
@uysy jeździła na baranku, ale ona śmiga rowerem 8 miesięcy w roku i po różnym terenie i ta szosowa sportowa geometria nie pasuje jej. Chce baranka, ale lagodbiejszego
  • Odpowiedz
@KamilVeb: To może inaczej, niech sobie wypożyczy tribana, kupi mostek 7 stopni i wsadzi go odwrotnie. Ja przekonywac nie będę, ale nic lepszego do 4k nie znajdzie (czy jest dostepne czy nie).
Jeżdżę na Canyonie Ultimate CF SL i Genesis Croix de Fer 30, ostatnio skręcałem sąsiadowi RC500, wczesniej jeździłem na Triban 520 na szczękach.
Nie ma lepszych rowerów od tych z decathlonu, w tej cenie. Chyba, że ktoś wie czego
  • Odpowiedz
@quaqu: jak kolega @uysy napisał, 7anna to tragedia. Sam padłem tego ofiarą ich podejścia. Części zamiennych brak, świadomie wrzucają w nowe rowery uszkodzone części, kontaktu z ich strony brak. Skończyło się zwrotem roweru po 3 miesiącach używania.
  • Odpowiedz
@uysy: @PanJaszczur: @diarrhoea dodam tylko, że w moim przypadku była to uszkodzona rura sterowa widelca, którą 7anna zakwalifikowała jako uszkodzenie uniemożliwiające korzystanie z roweru xD nie przeszkadzało im to jednak wrzucić taką część w nowy rower.

Inny mirek opisywał też historię jak bujał się z głupim hakiem do przerzutki, bo oczywiście brak zamiennego u "producenta"
  • Odpowiedz
@quaqu: jakbyś mimo wszystko decydował się na RAGa to sprawdź sobie jakie mają warunki niekorzystne warunki gwarancji i porównaj sobie np. do takiego Decathlonu. O podejściu do klienta nie wspomnę, bo Decathlon to tutaj akurat dla mnie zawsze był na wzorowym poziomie.
  • Odpowiedz