Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
Mi się te Wasze chady nie podobają...

Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? Od razu w lewo!


Tymczasem 2 dni po założeniu konta chada...
93 pary
99+ polubień
6 dziewczyn napisało pierwszych

Ten wynik bije na głowę moje fake konto normika 5,5/10.

Do wszystkich bluepillersów.!

Widzicie różnicę? Jeden mądrala nawet stwierdził, że Adrian z mojego projektu jest 9/10. Hahahahahha O naiwny!
9/10 to może być co najwyżej dla swojej babci, i to pod warunkiem, że będzie mocno wstawiona.

Liczy się to, czy niespokrewnione kobiety w wieku produkcyjnym uważają Cię za atrakcyjnego.

TAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY NORMIKIEM A CHADEM:

Nauczcie się głupcy, że posiadanie wszystkich zębów, kończyn, nie bycie ulanym, i wzrostu 180 cm to NIE WYSTARCZY, ŻEBY BYĆ ATRAKCYJNYM. Możesz być co najwyżej akceptowalnym dla jakiejś małej części kobiet.

Czy kobiety wychodzą z inicjatywą do Ciebie? Zagadują? Puszczają oczka?

Alee.... Ale.... Aleee...... Przecież kobiety ogólnie nie robią takich rzeczy bo się wstydzą i są nieśmiałe...


Nie mój drogi! One nie uważają Cię za fizycznie atrakcyjnego.

Każdy z Was kto tak jak ja ma znajomego chada i był z nim na mieście, w klubie etc. widział na własne oczy jak kobiety non stop proszą o papierosa, zawsze "niby przypadkiem" znajdują pretekst by znaleźć się w pobliżu takich mężczyzn.
Nawet ja sam kilka razy w życiu doświadczyłem tego. Jeżeli się podobasz to dostaniesz informacje o tym, że się podobasz.

Jeżeli natomiast jesteś dla kobiet niewidzialny dopóki sam do nich nie podejdziesz to znaczy, że jesteś równie przystojny co rozrzutnik z gnojem.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow ##!$%@? #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #pua #itsover
Pobierz B.....W - >Mi się te Wasze chady nie podobają...
Zdjęcie bez koszulki z kaloryferem? ...
źródło: comment_1616675050sWbAw8bZXLlxdvSc84V9gv.jpg
  • 183
@szary_obcy: #bluepill, prysznica 3 razy dziennie, wstawania rano, uderzenia w stół i odpowiednio dobranego paska do spodni


@tullion: To jest pigułka racjonalnego podejścia do życia i do relacji. :) To nie jest takie hop siup, że wystarczy że zaczniesz myśleć pozytywnie i gotowe. Terapia to podstawa imho.
mam całą klawiaturę już zrobioną, bardziej chodziło mi o to że połowę zębów mam naprawianych i most, mimo że nie miałem przez wiele lat. Nigdy nie robilem nic dla pieniędzy, robię to co sprawia mi radość, czuję że jedyny raz w życiu się realizuję


@tullion: A cera jak tam? Bo mi sprawiało dużą przyjemność zmienianie siebie, szczególnie wydając pieniądze, które sam zarobiłem. Dosyć fajny cel tak inwestować w siebie i widzieć
@Oknonapodworze Ja z mordy jestem 2/10 a mam 200par na tinderze w 10 minut.Poprostu naucz się "bajery",dobierz dobry opis i pisz z pewnością siebie bo kobiety to wyczuwają.Dodatkowo naucz się grać na gitarze,pobiegaj,wstaw zdjęcie z psem i zapisz się na kurs tańca bo kobiety lubią ciekawe pasje.Na koniec wypij miąż z cyców maszyny do ruchania-giga chada adonisa majka uwodzenie żeby zwiększyć ilość androgenów we krwii za pomocą przyjęcia do krwiobiegu dna jego
Pobierz Olaf2137 - @Oknonapodworze Ja z mordy jestem 2/10 a mam 200par na tinderze w 10 minut...
źródło: comment_1616686572D5MDd4bA4qq5Z2rR9yOPZL.jpg
nigdy nie miałem problemów, zacząłem psikać minoxidilem, psikam już pół roku i mam prawie pełną brodę a miałem kilka patyków wlepionych w gówno


@tullion: A zakola jak?
@ExitMan: wpisz w google birdcel, zdjęcie gościa w zielonej koszulce, wyglądam podobnie, z profilu ciężko powiedzieć gdzie zaczyna mi się szczęka, oczy ofiary jak u blackopscela, jedno oko mam cały czas przymrużone, i pod innym kątem niż drugie, nie wiem dlaczego, zajebiście dziwnie to wygląda, nos taki jak u świni, że od przodu widać mi dziurki w nosie, 174, no całe życie duża nadwaga, teraz wisząca skóra,
@Blackpill_RAW: taka prawda, jak ktoś jest atrakcyjny to różowe same inicjują kontakt i nie trzeba żadnego podrywania a jak ktoś jest brzydki to żadne podrywanie nie ma sensu skoro się facet różowym nie podoba. Najlepsza rada dla faceta to taka żeby poznawać nowych ludzi, mieć dużo znajomych i być przy tym biernym, jak różowa uzna faceta za atrakcyjnego to sama zagada, nie trzeba się wysilać, stresować i narażać na ośmieszenie czy
wpisz w google birdcel, zdjęcie gościa w zielonej koszulce, wyglądam podobnie, z profilu ciężko powiedzieć gdzie zaczyna mi się szczęka, oczy ofiary jak u blackopscela, jedno oko mam cały czas przymrużone, i pod innym kątem niż drugie, nie wiem dlaczego, zajebiście dziwnie to wygląda, nos taki jak u świni, że od przodu widać mi dziurki w nosie, 174, no całe życie duża nadwaga, teraz wisząca skóra,


@tullion: No to rozumiem w
@ExitMan: nie wiem, aż w takie modyfikacje to nie będę się bawił, żeby wyrwać niskej jakości p0lke z #!$%@? przebiegiem. Birdcela to w #!$%@? z boku nie widać gdzie kończy się szyja a zaczyna twarz, no tak jak ten gościu w zielonej koszulce, to jest moja szyja i szczęka