Wpis z mikrobloga

@wogx: Polska to jest państwo, UE to nie jest państwo.

Mam szacunek do każdej flagi każdego kraju UE z osobna, ale nie do organizacji mającej na celu zniszczyć każdą z kultur wchodzącą w skład Uni Europejskiej.

Upodlenia od socjalistów/trockistów/marksistów w stylu Spinelliego który jest tak wielbiony że aż widnieje na gmachu parlamentu UE.

Po prostu mówię temu stanowcze nie. O tym się nie mówi, ale to główny powód dla którego brytole
@kamaz_5320: nie ma lepszego sposobu na zniszczenie kultury niż socjalizm wszelkiej maści. To przede wszystkim i to mój główny argument przeciw nim, dodatkowo biurokracja, wyższe progi wejścia w dane gospodarki i promowanie "korpokracji".

Wstyd z bycia białym człowiekiem, promowanie multi-kulturowych małżeństw, sprowadzanie imigrantów którzy nie chcą pracować, zakaz krytyki islamu czy środowisk LGBT które sieją myśl rozpusty i "róbta co chceta" w głowach młodych ludzi - czyli wypaczenie osiągnięć kilku tysięcy
sorek - @kamaz_5320: nie ma lepszego sposobu na zniszczenie kultury niż socjalizm wsz...
@kezioezio

popierane w cywilizowanej europie

Co ma flaga do popierania? Jak napiszę komentarz z emblematem lewicy, to znaczy, że będzie postrzegane jako poparcie na lewicy? xD

Ty wiesz co to logika?
nie ma lepszego sposobu na zniszczenie kultury niż socjalizm wszelkiej maści. To przede wszystkim i to mój główny argument przeciw nim, dodatkowo biurokracja, wyższe progi wejścia w dane gospodarki i promowanie "korpokracji".


Wstyd z bycia białym człowiekiem, promowanie multi-kulturowych małżeństw, sprowadzanie imigrantów którzy nie chcą pracować, zakaz krytyki islamu czy środowisk LGBT które sieją myśl rozpusty i "róbta co chceta" w głowach młodych ludzi - czyli wypaczenie osiągnięć kilku tysięcy lat moralności.
placebo_ - >nie ma lepszego sposobu na zniszczenie kultury niż socjalizm wszelkiej ma...

źródło: comment_1616692816qnu1oMnqk6no3GQtjjjmLX.jpg

Pobierz