Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: Na załączonym obrazku idealny przykład jak kobieta na publicznej drodze traci kontakt z rzeczywistością i nie potrafi nacisnąć klamki hamulca po otarciu z motorkiem. Gdyby zatrzymała rower obyło by się bez większych kłopotów. Wyobraźcie sobie ja za kilka lat w samochodzie i nagłówek w gazecie: pomyliła gaz z hamulcem #!$%@? mac


@kidrys: Typowy wykopek piwniczak co sobie obrał za cel krucjaty jakieś kobiety. Cała banda bez kasków ale reeeeeee
@pablosik: jakiś obrońca kobiet, feminista się znalazł. Obejrzyj jeszcze raz. Tu nie chodzi o krucjaty tylko fakty. Wszyscy rozglądają się i patrzą czy nic nie jedzie. Wszyscy oprócz tej dziewczyny. Tu chodzi o zdrowy rozsądek. I zapewne czyjeś życie w przyszłości.


@kidrys: Z równą zaciekłością piszesz jak to mężczyźni za kierownicą tracą kontakt z rzeczywistością gdy oglądasz kamerki z samochodów czy tam już płci nie identyfikujesz?
@cheeseandonion: z moich obserwacji co drugi różowy jest w stanie coś takiego #!$%@?ć. Moja się w siatkę ogrodzeniową wbiła jadąc rowerem po prostej drodze, bo "nie zauważyła".

mogę Ci z łatwością znaleźć 100 przypadków gdy to facet traci na publicznej drodze kontakt z rzeczywistością, ciekawe co wtedy powiesz.


@PeterGosling: ta? To dawaj. Nawet różowe same przyznają, że nie ogarniają przestrzeni a przyjdzie jakiś cuck wykopek i będzie się mądrzył. Dawaj