Wpis z mikrobloga

Kto wie, czy też pamięta, jak wyglądała #muzyka rzeczywistość nastolatka żyjącego w późniejszych czasach #prl? Nasz kumpel z #muzykawlegionowskim swoim artykułem i pieczołowicie przygotowaną playlistą #spotify pozwala nam przenieść się do świata fascynacji muzycznej młodego człowieka w tych czasach jakże odmiennych od dzisiejszych realiów.

-> https://muzykawlegionowskim.pl/publicystyka/1984-starszy-brat-patrzy-wstecz/

Zapraszam do obserwowania bądź czarnolistowania tagu #muzykawlegionowskim - po kliknięciu w tag zobaczysz informacje o inicjatywie.

#80s #trojka #republika #frankzappa #jeanmichelejarre #michaeljackson #acdc #ironmaiden #redhotchilipeppers #publicystyka #czytajzwykopem #wspomnienia
Kokos - Kto wie, czy też pamięta, jak wyglądała #muzyka rzeczywistość nastolatka żyją...

źródło: comment_1616743957w5GdGk4KdbttuR604idAjX.jpg

Pobierz
  • 2
@Kokos:
heh w '84 byłem jeszcze za młody na gazetki z plakatami ;)
I mieszkałem w strasznej dziurze. Znaczy przy olbrzymiej jednostce wojskowej strategicznego znaczenia do której sie jechał 30 minut cienka drogą z wieloma zakrętami ;)
i kiosku tam nie było, tylko kantyna wojskowa. A w kantynie było zachodnich gazet, za to była oranżada z bąbelkami i od czasu do czasu coca cola ;)