Wpis z mikrobloga

@lyman11: Zalezy czy potrzebujesz dobry mikrofon do grania online. Ja mam Sony WH-1000XM3 z adapterem bluetooth w PS5. Jedne z lepszych sluchawek bluetooth w tej cenie z mega wyciszeniem szumow. Dziala dobrze ale typowe sluchawki do grania maja lepszy mikrofon.
@lyman11: Ja gram na nich caly czas. Adapter mozna kupic za jakies 20-30 zl na alledrogo. Ja je uzywam nie tylko z PS5 bo w pracy tlumia wszelkie halasy itp. Najlepsze w tej klasie cenowej pod tym wzgledem (Bose ma porownywalne). Z reszta mozna sobie poczytac w necie bo opinie maja bardzo dobre. Balem sie opoznien przy uzyciu tego adaptera wraz z PS5 ale nic takiego nie ma miejsca. Z drugiej
@lyman11

Sam szukam słuchawek z mikrofonem. Zacząłem grać więcej na ps4 niż na PC. Przyszłościowo pewnie wjedzie ps5. Im więcej czytam tym bardziej nie wiem co kupić. Przeleciałem też tematy o Astro ale jakoś nie wiem... Brak mi przekonania. Patrzyłem też na audio techniki wirelessy. Patrzyłem też na Fidelio hr2 xr (? Nie jestem pewien czy dobrze napisałem model) bo można podczepić mikrofon za 100zl. Który jakby idzie przed kabel do słuchawki.
@lyman11 czytałem też o logitechach to podobno przereklamowane jak te hypowane SteelSeries. Myślę nad po prostu z kablem, Senki PC37X czy PC38, HyperX te kablowe o których pisałem wyżej. Ogólnie nie mogę się zdecydować, przy kompie to jest proste - mam DT 990 250 Ohm napędzane lampą i mikrofon od Zalmana doczepiany.
@DrPur: alw g935 mam od kilku lat i jak by nie to ze sa w slabym stanie bym uzywal nadal szkoda ze nie sa dostepne ns rynku kupiłbym je ponownie swietne sluchawki wiec o przereklamowanych logitechach ciezko powiedziec :P