Wpis z mikrobloga

Ciekawe czemu ludzie wybierają akurat tak makabryczną metodę gdzie można wybrać równie skuteczne i praktycznie bezbolesne rozwiązania.


@LadniePieknie: Bo ta metoda jest skuteczna, szybka, a ból (jeśli zdążysz go poczuć) trwa krótko.

Jakie znasz 'lepsze' metody?
@memento_mori: zamykając się szczelnie w jakimś niewielkim pomieszczeniu np w aucie i doprowadzając do wzrostu stężenia CO2 w środku np łącząc rurę plastikową podłączoną do rury wydechowej z auta.
@Reezu z doświadczenia wiem że jak ktoś wpadnie/wskoczy pod pociąg a do dworca niedaleko to najlepiej z niego się ewakuować od razu, bo policja i prokuratura będzie 30 lat się zbierać i wszystko ogarniać, potem pytania czy ktoś coś widział, itd.
@shroon: skąd wziąć butlę? jak to zrobić żeby nie wyglądało podejrzanie? co jeśli ktoś wejdzie? jak ze szczelnością toy toya? poza tym nie wyobrażam sobie smrodu, można dostać odruchu wymiotnego i wybiec mimo woli
@memento_mori: w sprawie skąd wziąć butlę wole nie radzić, bo jeszcze weźmiesz moje sugestie na serio i potem będę się musiał bujać po prokuratorach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. butle się kupuje tak samo jak bułki, tylko w innych sklepach ;]
@niebieskatrytytka też pomysł, solidnych klifów nad morzem nie brakuje, w górach pewnie też by się znalazły warunki, a ładne widoczki przed wylogowaniem to tylko dodatkowy +.
Ja jednak pozostaje przy idei złotego strzała. Przynajmniej będą mogli potem powiedzieć, że 'umarł robiąc to co kochał'.