Wpis z mikrobloga

bo ktoś nie potrafi nawet własnego życia skończyć porządnie


@Hrabia_Horeszko: Czy ja wiem. 6 miejsce w rankingu najskuteczniejszej smierci. Pierwsze 5 ciezko dostepne, skok z wysokosci tez lekka ujnia i mozna na kogosc spasc.

A maszynista? Boo hoo. Wiedzial na co sie pisze. Codziennie jestesmy zalewani przez dzienniki informacyjne kupa gowna, zlymi uczynkami ludzi, kolejnymi aktami okrucienstw w stosunku do zwierzat, wpie***lamy mieso/jaja/etc ktore humanitarnie nie zostalo wyprodukowane (inaczej kosztowaloby krocie).
Pobierz abyssos666 - > bo ktoś nie potrafi nawet własnego życia skończyć porządnie

@Hrabia...
źródło: comment_1617034603CewCxijA89Z90XiLR4nNWx.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zreszta, on tylko prowadzi maszyne, ktora nie skreci ani nie zatrzyma jak samoochodu. Nie wiem czym sie przejmowac.


@abyssos666: Zabiłeś kiedyś kogoś jadąc samochodem czy innym pojazdem?
@Reezu: oto przepis jak #!$%@?ć komuś wieczór a niektórym Bogu ducha winnym ludziom życie. Takich ludzi trzeba by jakoś szybciej diagnozować i utylizować albo jak w Japonii zrobić ciągać po sądach rodzine i ciągać odszkodowanie(°°
@Reezu: Dlatego zawsze trzeba mieć powerbanka i przenośnego neta nawet z telefonu, nawet byś tych 3 godzin nie zauważyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw Łodzi pozdrawia!
@Reezu: O to idealnie, ja na wszelki wypadek kupiłem sobie iPada mini na takie wypadki i sprawdza się idealnie i sorka ten avatar mnie zmylił hahaha menszczyzno