Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#koronawpolsce #koronawirus #panstwozdykty
zadzwonił do mnie fryzjer bo byłem umówiony na 31 marca do ścięcia na 16:30

Są obostrzenia, chce się Pan dalej obciąć ?
No jak jest możliwość to tak, przyjedzie ktoś do mnie na mieszkanie ?
Nie:
- odpowiada Panu czwartek tj 01.04.2021 r
tak
- godzina 5:15 odpowiada
tak
- Proszę przyjść do nas do lokalu, niech Pan przyjdzie na piechotę albo zostawi auto gdzieś dalej. Wpuścimy Pana od zaplecza o 5:15, jak będzie Pan widział jakąś policję w pobliżu to proszę zadzwonić i nie wchodzić do lokalu. Po strzyżeniu nasz pracownik, bezpiecznie Pana wyprowadzi - zobaczy czy gdzieś niema policji zanim Pan wyjdzie z lokalu.
Ok
- Proszę nie przychodzić pod lokal wcześniej, równo 5:15

Kutwa czuje się w takiej konspiracji jakbym co najmniej uczestniczył w zamachu na Hitlera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6061a045ccdad9000aaf50ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 57
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko po to, żeby baby na mszy mogły siedzieć ramię w ramię godzinę dziennie bez maseczek, śpiewając i plując na około w zamkniętym pomieszczeniu oraz przyjąć andruta ze sterylnych rąk księdza, który przed chwilą wsadzał palce do buzi kilkudziesięciu osób, by później wrzucić na stream patcha z pustymi ławkami. A fryzjerzy i kosmetolodzy z urządzeniami do sterylizowania swoich narzędzi + jednorazowymi elementami mogą liczyć straty, i zacząć się modlić o